Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 és fél hónapos baba...

Egy 6 és fél hónapos baba ehet natur joghurtot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:04
 1/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
70%
tejterméket nem javasolt 1 éves kora előtt bevezetni mert allergiás lehet rá ha korábban kapja.
2013. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kora környékén.
2013. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Adj neki nyugodtan. TE is ettél tejterméket, és nem lett tőle semmi bajod. Csak újabban nem ehetnek a babák semmi természetes ételt.

A japán kutatók megállapították, hogy sokkal több a tejallergiás azok között, akik későn kapnak tejet, tejterméket, mint azok között, akik hamarabb kapnak.

2013. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez jó! Most döntsd el,hogy melyik :) Igazából ez mindennel így van,mindenki mást fog mondani,még ha orvostól,védőnőtől kérdezed akkor is,aztán döntsd el,hogy melyiknek hiszel.

Én sem tudom mit mikor hogyan kell,szoktam is kérdezgetni,de végül magunknak kell eldönteni.Szerintem annyira úgysem lehet betartani mindent ahogy mondják a szakemberek és nem is hiszem,hogy sokan betartanák szigorúan a "szabályokat".Ráadásul ezek a dolgok is úgy változnak,mint a divat,egyik évben ez a trendi,másik évben inkább az ellenkezője,szóval....

2013. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól lehet adni neki. Lehet, hogy mi is ettünk mindent, elég sok emésztőrendszeri beteg van a fiatalok között. Ráér még egész életében enni minden félét, nem kell elsietni.
2013. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Védőnőtől kapott táblázat alapján a natúr joghurt,túró,sajt bevezetése 8 hónapos korban lehetséges.Tehéntejet 1 éves kor után javasolják.Akik ennyire tej,ill tejféle ellenesek,azoktól megkérdezném hogy szerintetek a HA tápszeren kívül az összes többi tápszer miből készül?hoppá!csak nem tejalapú az is????
2013. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 stbonaventura ***** válasza:
Azt mondják, hogy ha 1 éves kor előtt elkezded a tejterméket, akkor 8 hónapos korban túróval kell kezdeni. A középső gyermekem nem allergiás a tejre, nála a Humana pudinggal kezdtük. Fantasztikus volt, csak ajánlani tudom.
2013. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Hoppá, igen tehéntejből van, de kivonják belőle a kazeint és a fehérje molekulákat kissebbre szedik! Nézz már utána okoskodás előtt!
2013. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!