Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget, cumit...

Milyen cumisüveget, cumit vegyek újszülött babámnak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte mindegyik NUK volt.
2013. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM jött be:)
2013. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,ő úgy sem tudja hogy Nuk vagy Avent vagy noname:) Ami nektek szimpatikus
2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi Aventet használunk.

Arra figyelj majd, h SOHA ne tedd mikróba, se a műanyag flakont, se a cumi részt. Kioldódik belőle vmi. Tapasztalat:( /a melegített italban lehetett érezni a műanyag ízt.../


Csak üvegből készültet szabad mikrózni.


Én ha vmitmelegítek, átöntöm előtte üvegpohárba.

2013. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Cumiból mi Nuk-ot vettünk,szereti is a kisfiam.

Cumisüvegből a vízhez Avent van,a tápszeréhez Tommee Tippee Anti-colic.

2013. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A NUK fogszabályozós cumijai jók? Melyek az újszülött cumi és cumisüveg jelölései?
2013. febr. 24. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rá van írva,hogy hány hónapos kortól való,pl.0-6 hónaposig vagy 6-12 hónaposig,legalábbis ami nekem van rá van írva.Cumiból meg nekem mindkét lányomnál a fogszabályozós(ferde) cumit vettem,de egyik se cumizott azzal,hanem csak a hagyományos cumival,azt viszont szerette/szereti.
2013. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak Mam-os van! Ennek nincs műanyag íze mikrózás után sem pedi 10 hónapja használjuk! Szerintem mondenképp arra figyelj a cumisüveggel kapcsolatban,hogy a legelső olyan gumi betétes legyen alul ami beengedi a levegőt,hogy ne keljen mindig elvenni tőle! Ezeknek az üvegeknek az alja is levehető és simán tisztítható! Amúgy 0 hónapos van ráírva!
2013. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Remélem sikerül eligazodnom majd :)
2013. febr. 24. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a noname, mert gondolom szoptatni tervezed. Ha nem jön össze, akkor elég "komolyabb" üveget venni.
2013. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!