Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a babkocsi tényleg jó...

Ez a babkocsi tényleg jó újszülöttnek?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írják alatta hogy jó, viszont azt is írják hogy majdnem vízszintesig dönthető. Nem kellene teljesen vízszintes legyen az újszülöttnek?


2013. febr. 24. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg egy újszülöttnek a mózes való, nem a sportkocsi, de sokan használnak ilyet az első perctől.
2013. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
nyugodtan beleteheted sztem,úgy hajtogass alá egy plédet,hogy a lábánál egy kicsivel vastagabb legyen,és máris vízszintes.mi megvettük a mózes+hordozó+sportbabakocsit.mózest 2 hónaposan,hordozót 3 hónaposan nőtte ki.teljesen felesleges pénzkidobás volt.pedig átlagos méretekkel rendelkezik a kisfiam,és nagyon sok ismerősömnek nincs jó tapasztalata a mózesekkel.
2013. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 és fél hónapos lányom lazán belefér a mózesbe még bundazsákban is, pedig Ő sem rövid baba.
2013. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló babakocsink van újszülött kora óta és szeretem.

Nem muszály mózeskosár, én személy szerint feleslegesnek tartom.

6 hónapos a fiam

2013. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár a miénk teljesen vízszintesig fektethető.

4-es válaszoló

2013. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 hós fiam már kinőtte a mózest,vagyis még pont beleférne,így bundazsákkal,de már kényelmetlen neki,behajlítva voltak a lábai benne. szerintem eleinte jobb a mózes azért.
2013. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Hát az biztos hogy nem fogok mózeses kocsit venni. Ha nem is ezt választom akkor is ilyent csak vízszintesig fektethetőt. Pici panelban lakunk és nem tudnám hova pakolni még a mózest is.
2013. febr. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!