Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek utált hason lenni a...

Akinek utált hason lenni a babája és későn is tette hasra, annak mikor kezdett el kúszni és mászni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam egészen addig utált hason lenni, amíg magától hasra nem fordult. Én soha nem erőltettem, időnként ugyan megpróbáltam hasra tenni, de amikor elkezdett sírni, mindig visszafordítottam. Elég későn kezdett kúszni (10 hónaposan), de utána már nagyon gyorsan fejlődött. Most 1 éves, mászik, ül, feltérdel, feláll.
2013. febr. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a tipikus esete,az utálok hason lenni dolognak:)Mivel utált hason lenni elég nehezen kezdte emelni a fejét is.

6 hónapos lesz,már magától hasra fordul,de öt perc elteltével már hisztizik,mert meg is unja.

A popóját már tologatja fel..de hogy mikor lesz ebből kúszás hát nem tudom:)

2013. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem erőltettem, utálta. Nálunk is mikor elkezdett megfordulni, akkor hasra feküdt magától is. Nem kezdett olyan későn kúszni, olyan 6 hós kora körül ha jól rémlik. Viszont majdnem 9 volt már mikor felült, de gondolom az nincs ezzel összefüggésben. Jó sokáig kúszva közlekedett.
2013. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam utált hason lenni, nem is erőltettem. 7-én volt 7 hónapos, 13-án kezdett el kúszni, azóta már feltérdel, szépen tartja is magát akár percekig is, így hintázik, de még nem mászik, bár szerintem napok kérdése. Tegnap először térdelésből felült.
2013. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém is gyűlölt hason lenni, 3 hónapos korában kezdte kinyomni magát hason (amiért le is tolt a védőnő, hogy nem tettem hasra, dehát utálta); betöltött 6 hónapos kor + 3 nap uyanazon a napon megfordult hasról hátra és hátról hasra. Most 7,5 hónapos és 2 hete kúszik és ma elkezdett térdre állni és tologatja a popóját; szóval szerintem mászás lesz nemsokára.
2013. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utált hason lenni pár napja fordult hasra és rögtön utána már kúszni is próbált ( 5 hós)
2013. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!