Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnád a kislányod...

Melyik nevet adnád a kislányodnak? És miért?

Figyelt kérdés
Veronika,Ráhel,Fatima,Evelin,Irma.
2013. febr. 25. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én a Fatimát adnám, mert annak idején listás volt nálunk. :)

De én egy arab utónévkönyvből válogattam. Végül nem Fatima lett a kislányunk.

2013. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Veronika.

A többi között van, ami kicsit régies, és olyan, ami nem mindig szívesen látott kisebbséghez kötődik a szememben (tudom, nem szép, nem szítom a tüzet, de tény).

2013. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:-) A Fatimát a kereszténységem miatt adnám,Veronikát meg az egyik keresztanya miatt.
2013. febr. 25. 00:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Fatima :) nagyon szép név ,és a 2. válaszadó egy elfogult ember lehet . ne már hogy azért ne adjon valaki Fatima nevet ,mert van egy gyönyörű hangú énekesnőnk aki roma származású. Vicc hogy hova jutunk komolyan...millio meg egy Fatima él a világon.Ráhel semmiképp :P maga a név jelentése sem tetszik.
2013. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Veronika: ez jó.

Ráhel: Ez nem fiú név?

Fatima: Borzalmas ez a név. van aki "Fatime"-nek irja. Valamiért mindig fatájm-nak akarom ejteni.

Evelin:ez is jó.

Irma: öreges.

2013. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Raheeeel! jo kis zsido nev a tobbi kozt :dddd
2013. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én az Evelint választanám, a Fatimát második névként adnám.
2013. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.De ha mindenképpen kéne akkor Veronika vagy Evelin.Az Irmával csúfolnák és a Ráhel meg Fatimával is nagy valószínűséggel.És jobb előre gondolni ezekre is,hogy ne gúnyolják a gyereket majd miatta.
2013. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Veronika vagy Irma. Az Evelin nekem nem tetszik, a Ráhel és Fatima szépek, de az egyikhez zsidó, a másikhoz arab lányt képzelnék látatlanba.
2013. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Veronika,mert tetszik.
2013. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!