Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnád a kislányod...

Melyik nevet adnád a kislányodnak? És miért?

Figyelt kérdés
Veronika,Ráhel,Fatima,Evelin,Irma.
2013. febr. 25. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem. Ráhel az ugye zsidó név és én nem vagyok zsidó. Fatima az arab név és nem vagyok arab. Irma nagyon régies, nem tudok egy kisbabát Irma névvel elképzelni. Irma szigorúan csak mint "néni" jöhet szóba szerintem. Veronika és Evelin : ezek csak szimplán nem tetszenek.
2013. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kicsit offolok, az énekesnő nem roma, hanem arab. Mohamed Fatima a neve.

A Fekete Vonatban énekelt, az egy dolog. :)

Fatima és Fatime, mindkét írásmóddal anyakönyveztethető. A kétféle írásmód pedig az arab kiejtéséből adódik. A Fatima az írás szerinti átirat, a Fatime pedig a kiejtés szerinti átirat.


Első voltam :)

2013. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a sajtomnak egyiket sem. De ezek közül a Fatima tetszik a legjobban aztán a Veronika. A többi név nem tetszik.
2013. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Izabell
jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Veronika: Vera szép, de nekem Veronikaként nem tetszik, de lehet simán Vera

Ráhel: Ez nagyon nem tetszik, ne haragudj:( Becézést sem tudnék elképzelni hozzá

Fatima:Szép hangzása van, én nem adnám

Evelin: Semleges számomra, nincs nagyon véleményem, nem is jó, nem is rossz

Irma: Nekem túl régies, biztos nem adnám

Ezek közül egyértelműen a Veronika, aztán a Fatima, majd az Evelin, Ráhel és Irma

jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!