Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orvosi vényre kiválthatóako...

Az orvosi vényre kiválthatóakon kívül (amit a gyerekorvos ír fel), milyen tisztálkodási szereket vettetek az újszülött babátoknak?

Figyelt kérdés
Vagy más nem is szükséges első körben?
2013. febr. 25. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mást nem vetem ujszülöttnek pont elég amit a gyerekorvos ír fel .törlökendö volt még .
2013. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Babaolajunk van még,koszmos volt a feje,ezzel bekentem és fellazult,majd kifésültem.De sem eslő,sem másodkörben nem kell neki más:D Semmi illatanyag jó darabig.
2013. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napraforgóolajat vettem még a patikából, ez illatmentes. Ezzel szedtem ki a koszt a köldökből és töröltem át a hajlatokat.
2013. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
babaolaj és babasampon
2013. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szükséges!


Mi amíg lehet, ezeket fogjuk használni, akár 1 éves koráig is.

A legjobb és legolcsóbb.

2013. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A napraforgóolajon kívül mással nem szükséges ápolni a baba bőrét?

Valaki írta a babaolajat, azt én is használok (csíkok megelőzősére), de nem szívja be a bőr és nagyon olajos marad, vagy azt le kell törölni?

2013. febr. 25. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampont vettem,mert a koszmót nem kezelni,hanem elsősorban megelőzni kell.8 hónapos,és soha nem volt koszmó a fején.Ha egyszer kijön,nagyon nehéz tőle megszabadulni.drága sampon,de megéri az árát.
2013. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 frászkarikaborsó ***** válasza:

popsitörlő kendő.


és én a kötelezőkön kívül kértem még az orvostól receptet tápszerre is meg lázcsillapítóra is mert paramami vagyok és inkább legyen itthon.

2013. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én írtam a napraforgó olajat. Azért ezt vettem, mert illatmentes és olcsó, nem allergén. Nem kell letörölni, este fürdés után töröltem át a hajlatokat, de nem tocsogott.


Elfelejtettem, hogy vettem még betadine-t, mert én azzal kezeltem a csonkot, nem alkohollal.


Babé koszmóellenit mi is vettünk, párszor használtuk. Megéri az árát.


Most 7 hós a lányom és eddig tökéletesen jók voltak a gyógyszertári fürdetők, de a napokban váltottunk babére, mert kipirosodott a bőre. Már helyrejött, de nem térhetünk vissza a gyógyszertárira.

2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva, nem tartom szükségesnek máshol ápolni a baba bőrét. Felesleges. Csak a hajlatokat és a nyakát töröltem át, ja meg a füle mögött. Könnyebb kiszedni olajjal a koszt.
2013. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!