Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb lehet az Aventes mellszív...

Jobb lehet az Aventes mellszívó mint az ugyan úgy kinéző Nuby Natural touch?

Figyelt kérdés

Itt a link mind a kettőről:

[link]


[link]


Mert nekem úgy tűnik csak árban van különbség.


2013. febr. 25. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

én ugyanígy voltam, csak nem ezzel, hanem a bertonival:


[link]


ez is pont úgy néz ki, mint az aventes. a lányomnál aventes volt és sajnáltam rá a zsét. vettem egy ilyet, hát... aztán vettem egy aventest. igazából az jobb vmivel, de az sem az igazi. a lányomnál hiába fejtem állandóan, tök hamar elapadt a tejem. a fiamat pedig csak szoptatom, pedig majdnem 6hónapos már. a helyedben elektromos mellszívót vennék, ha szükséges a mellszívó. most pl a fiamnál egyáltalán nincs rá szükségem (mondjuk a hozzátáplálásnál vszínű kelleni fog)

2013. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy kinézetre hasonló,de a vákumja nem biztos hogy azonos erősségű.a mellszívók királya az avent,csak ajánlani tudom,és a kézinek sokkal erősebb a vákumja mint az elektromosnak.7 hónapig fejtem a tejem,mert a babám nem szopizott.ha az nincs,akkor elapadt volna a tejem.
2013. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gond lenne a Nuby-vel.

Nekem Aventes van-volt. Hát, talán 4 szer használtam. Nekem borzalmasan fájt ezzel a fejés, és hiába szívta, a tej nem igazán akart jönni. Maradt a kézzel fejés-hatékonyabb, gyorsabb, kevésbé fájdalmas.

Én megvenném a Nubyt. A saját Aventemet pénzkidobásnak érzem. Még jó, hogy akciósan vettem...

2013. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 hónapig fejtem 3 óránként elektromos medela-val az összes tejcsi lejött nagyon gyorsan fájdalom nélkül.Megvettem a kézi tomme tippe-t is de az semmit nem fejt le.
2013. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy 25.000,- forint a kézi Avent? Én elektromosat vettem nyáron a helyi bababoltban 29.000,- forintért és még azt is soknak találtam. Egyébként nagyon jó az Avent szerintem, kéziben meg egy Medelám volt.
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 alatt lehet kézi aventet venni
2013. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is találtam aventet sokkal olcsóbban csak ezt linkeltem be mert ezen jól látszik, de persze akkor is drágább mint a nuby.
2013. febr. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!