Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellszívó kérdés. Kézi vagy...

Mellszívó kérdés. Kézi vagy elektromos?

Figyelt kérdés
Van tejem, a baba szopizik is. De szeretnék lefejni is,mert ha megyünk valahova, nem mindenhol tudom megszoptatni. Van egy pumpás chicco szívóm, az nem sokat ér. Láttam hogy van kézi és gépi AVENTes. Most akkor a kézi avent jobb mint a pumpás szivó, de rosszabb mint az elektromos. Tapasztalatokat várnék.
2012. dec. 23. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Medela kézire esküszöm!Ezerszer hatékonyabb,mint pl. az Aventes.A kórházban kb. mindenkinek ilyen volt.
2012. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmanként használnád tökéletes az Avent kézi. Nekem is volt, és nem volt vele problémám.

Elektromos valóban nagyon jó (Medela), viszont ahhoz képest hogy ritkán használnád nagy befektetés lenne.

2012. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen nem nagyüzemet szeretnék létesíteni, csak annyit, hogy legyen 2-3 adag tartalék a fagyasztóba,ha el kell mennem itthonról. Viszont tavasszal és nyáron természetesen szeretnénk majd hosszabb kirándulásokra menni, akkor kell legyen nálam legalább 2 adag...

Megírnátok mennyi idő alatt fejtek le egy adagot a kézivel, és mennyi idő alatt az elektromossal? Nyilván az utóbbival gyorsabb, de kiváncsi vagyok mennyivel. A vaterán láttam kézit 4-5 ezerért, de elektromosat meg már 10 körül...

Szerintetek melyik teszi tönkre jobban a mellet?

2012. dec. 23. 15:04
 4/7 A kérdező kommentje:
sőt már 2-3 ezerért is van medela és aventes kézi
2012. dec. 23. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak is elektromos.Meldea mini.
2012. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elektromos!Ha a baba aludt, előkaptam, ölemben egy újsággal, vagy tévé, internet, és ki is kapcsolódtam. Jó az hidd el, majd ha lesz másik baba, akkor is ki tudod használni!
2012. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Megnézem milyen árakon vannak a teszveszen, vaterán.
2012. dec. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!