Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mászást, kúszást tényleg...

A mászást, kúszást tényleg hátráltatja, vagy nehezíti a rugdalózó viselése?

Figyelt kérdés

Ha igen, mért?

És akkor mit adjak rá?

21 fok van nálunk, panel lakás.



2013. febr. 25. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Fiam mindjárt 7 hós, kb. olyan hósan kezdett kúszni. utálja a rugdalózót, ezért body, arra kis pulcsi, és nadrág, zokni. Mi is panelban vagyunk, itt mondjuk alapból 24-25 fok van, de mióta kint nincs olyan hideg, alig van fűtés. Amikor melegebb van, vékonyabb, ha hideg vastagabb nadrág. Hosszú ujjú body. Éjszaka rugdalózóban alszik, viszont utálja a hálózsákot vagy ha nagyon betakarom.
2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Az én lányom 6 hónaposan kezdett mászni. Onnantól már nem adtam rá rugdalózót, mert nem szerette. Nálunk is 21-22 fok van bent, de a lányom nem is szereti a nagy meleget, nagyon izzadós. Rövidujjú bodyt, kantáros, vagy sima nadrágot szoktam ráadni, és egy vékonyabb pulóvert, meg persze zokni.
2013. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Úgy látom,senki nem válaszol arra,amit főleg kérdeztél..Nem,nem hátráltatja a kúszást-mászást a rugdalózó,ha kényelmes és jó méretű,nem feszes,akkor miért tenné?Nyugodtan hordhatja,nekem a 3. babám van,egész 1,5 éves korukig is hordtak rugdalózót,van olyan is,aminek csúszásgátlós a talpa,de jó,mert nincs kint soha a dereka.
2013. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mert megfeszül, akármekkora is. Adj rá bodyt, harisnyát, nadrágot, pulóvert.
2013. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. febr. 25. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
nem hiszem, hogy a ruha zavarná, ez eszembe sem jutott. Viszont jó párat kilyuggattak, a térdük elkopott, mire megtanultak járni.
2013. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Az én kislányom nem tudott rugiban mászni, mert ahogy tette volna előre a térdét, a rugi maradt egy helyben, és azon belül ment a térde, és feszült emiatt a nyakán, meg a vállán, nem haladt előre. Mikor ezt észrevettem, többet nem kapott nappalra rugit, csak nadrágot.

Ami pedig feszülős volt, azoknak nagyon pizsama mintája volt, azt nem hagytam rajta nappal, mert úgy nézett ki benne, mintha épp aludni menne.

2013. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem tudja hátráltatni, mert csúszik össze-vissza benne. Adj rá tapadókorongos zoknit, hogy meg tudja támasztani magát, ezáltal el tudjon indulni (kúszni vagy mászni).

Adj rá mackónadrágot, pólót, bodyt és zoknit. Nem fog megfázni.

Ekkora gyerekre már nem kell rugdalózó.

2013. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a harisnya body pulcsi combination?
2013. febr. 25. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami tapadókorongot adj a lábára, ilyen tappancsos valamit, zoknit vagy vékony bőrmamuszt.

Sima harisnya is csúszik, és az hátráltatja a mozgásban.

2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!