Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana HA Start tápszer,...

Humana HA Start tápszer, folyton éhes egy hós baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam most múlt egy hónapos, kezdetektől tápszeres. Úgy veszem észre, hogy már nem elég neki a 120 ml, inkább úgy elégedett, ha 150-et adok neki (a 180-at is megenné...), és 4-5 órát alszik étkezések közt. A dobozon előírt 90 ml már rég nem játszik, de a 120 ml után is még ordít, és csak akkor nyugszik meg, ha még kap mellé 30-at-60-at. Adjam igény szerint a tápszert? Más tápszeres babáknak mekkora az igénye így egy hó körül?
2013. febr. 25. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is hypoallergén tápszert adtunk az újszülött gyereknek, hát majd meg halt éhen, legalábbis úgy tűnt, ráadásul egy csomószor kibukta.

Váltottunk sima, nem HA-s Milupára (gyerekorvossal egyeztetve), az ilyen jellegű gondok megszűntek.

2013. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az előírt adagnak megfelelően akartam etetni, 90 ml helyett enyém 120 ml-t evett 3 óránként. Így aztán áttértem arra, hogy egyen amennyit akar. Lehet, hogy csak egy növekedési ugrás, ilyenkor a babák többet és többször akarnak enni. Ha csak úgy nyugszik meg, akkor már eleve csinálj neki többet. Én tartottam attól, hogy majd kövér, elhízott baba lesz. Most 7,5 hónapos 74 cm és 7990, pont jó, még el is férne rajta egy kevés, de rengeteget mozog.
2013. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, tápszerrel is lehet igény szerint etetni.
2013. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!