Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csatlakoznál-e egy debreceni...

Csatlakoznál-e egy debreceni Baba-Mama klubhoz a Szabadságtelepen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Bár kicsit közelebb jobb lenne..
2013. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért a Szabadságtelepet vetettem fel, mert ugye ilyen kluboknál a legnagyobb gond a hely szokott lenni. Lenne egy ötletem, hogy hol lehetne tartani (ha engedélyezik), de először szeretném felmérni az igényt rá.
2013. febr. 25. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen engem érdekelne és sok kismama van a környéken,lenc telep !
2013. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,elég sok anyuka van a környezetembe velünk egy koruak akik biztos csatlakoznának
2013. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Engem is érdekelne, bár vidéki vagyok(13Km) ,de szívesen bejárnánk, ha összejönne valami jó kis csapat. Itt nincs velünk egykorú gyermek! szólj, ha van valami fejlemény!
2013. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó, hogy kiemelted a kérdést! Én is szabadságtelepi vagyok (Nagybánya utca). Ti merre laktok? Szívesen benne lennék a klubban, főleg, ha könnyen megközelíthető/ helyben van, mert elég nehézkes 2 gyerekkel messzire tömegközlekedni.
2013. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik busz jár arra?
2013. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha sikerül a helyet elintézni, akkor a Faraktár utcán lenne a klub. Arra elég sok busz jár. Többek között a 11-es, 41-es, 41Y-os, 25-ös, 25Y-os, 45-ös.
2013. márc. 8. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
A faraktár utcán jó lenne az nincs messze tőlünk. (belvárosba lakunk) Mikorra derül ki hogy sikerül-e létrejönnie a klubbnak?
2013. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!