Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék ikreket váró kismamá...

Ltimea kérdése:

Szeretnék ikreket váró kismamákkal beszélgetni. Ha te is ikreket vársz, csatlakoznál?

Figyelt kérdés
6-7 hetes ikres kismama vagyok. Ez a harmadik terhességem, és nem tudom mire számithatok a terhesség során.
2010. jún. 17. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Énénén! :)

holnap leszek 7 hetes és én is ikreket várok!

hétfőn derült ki, akkor már volt szívhangom is.


Te hogy viseled, hogy vagy?


Sajna tapasztalatokat nem tudok ugye átadni, de remélem, jön valaki, aki nálunk idősebb magzatokat vár vagy már meg is szülte őket netán :)

2010. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom! 7 hétben vagyok. Egy hete tudom, hogy ikrek. :-)
2010. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17.38-as válaszadó vagyok. Még annyit, hogy ez a második terhességem, már van egy 2 éves kisfiam.
2010. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

sziasztok!

én a mult héten tudtam meg hogy ikreink lesznek, akkor még nem volt szivhang,29-én kell mennem ujra a dokihoz, remélem minden rendben marad a picikkel, merthogy a doki ayt mondta hogy az egyik petezsák kisebb és felszivódhat, de nagyon nem szeretném.

egyébbként mostmár jól viselem, nem émelygek, de a mellem ujra elkezdett fájni.

ma voltam vérvételen, holnap lesz kész az eredmény.

Nagyon örülök hogy itt vagytok! remélem még sokan csatlakoznak hozzánk. Üdv.

2010. jún. 17. 23:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok a babákhoz! Én is ikreket várok és 18 hetes vagyok. Első babák lesznek. Most kezdődik nálam az,hogy sehogy sem kényelmes aludni,mert már eléggé megnőtt a pocim.
2010. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok nektek! Én is ikreket várok, 8 hetesen tudtam meg hogy ketten vannak, 28 hetesek leszünk vasárnap. Nekem a második terhességem, 19 hós a lányom. Nem egyszerű, az biztos. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok ha tudok. Vagy bármelyikőtöknek.

Vigyázzatok magatokra és a picikre!

2010. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy érzitek magatokat? Hogy telt a hétvége?

2010. jún. 21. 10:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Köszi kérdésed, kicsit nehézkesnek kezdem magam érezni, de egész jól bírom. Ma voltam vérvételen, uh-n, 1 kg-osak kb a picik,minden értékük jó, rendesen megnézték őket és mindketten befordultak, remélem így is maradnak, és meg tudom őket szülni simán.

Te hogy vagy?

2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon fáradt vagyok, állandóan aludnék.A nagyok sem kímélnek,a hétvégére mindketten belázasodtak.

Akkor szépen nőnek a picurik!

Alig várom már a jövő keddet hogy megtudjam minden rendben van -e. De akárhogy filózok, azt hogyha fölszivódott volna a kisebb, megéreztem volna, vagy lenne valami jele. Nem?

Lehet hogy unalmas vagyok már ezzel, de engem most állandóan ez foglalkoztat.

2010. jún. 22. 08:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Pont ennyi idősen én is mindig aludtam volna, aztán elmúlt. Már egész jól bírom, de akkoriban alig vártam hogy a lányom elaludjon és lefeküdhessek én is.

Remélem minden rendben lesz nálatok is mindkét picivel! Írj majd uh után mindenképp! De előbb is ha gondolod.

28 hetes

2010. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!