Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babátok miket...

4 honapos babátok miket csinal mar?

Figyelt kérdés

Az en fiam csak hasrol hatara fordul kb 3 hete megfoja a körülotte levő jatékokat amelyik megtetszik neki es jatszik vele.


De hatrol-hasra meg nem fordult egyszersem, oldalra se nagyon inkabb csak kitekeri a nyakat ugy fordul hata mögé.

Nincs elkesve a fiam?

Tobb imserosom babaja akik 3honaposak mar atfordulnak mind a ket iranyba



2013. febr. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam 4 hónapos volt, amikor hasról hátra fordult. Csak 5 hónaposan fordult hátról hasra. Onnantól mindig hason akart lenni. Most 7 hónapos, kúszik, feltérdel, de még nem mászik, viszont térdelésből már felül. Szerintem egyáltalán nincs elmaradva. Hidd el egyik napról a másikra is sokat képes fejlődni. Kisfiam még csak két hete kezdett el kúszni, és két napja már felült önállóan.
2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém is 4 hós, így kitekeredik, ahogy a tied. Hasról átfordul hátra, de az inkább még véletlen.


Ráér a babád, ne aggódj, 5-6 hósnál előbb nem kell tudniuk forogni. Az a lényeg, hogy ne egy helyben feküdjön, mint egy darab fa, hanem azért valamit csináljon, de ez elég, amit tud a tied (és az enyém).

2013. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Enyém is 4hós lesz pár nap múlva, és ő nem forog még egyik irányba sem. 2hósan megfordult párszor hasról hátra de az inkább véletlen volt és azóta se csinálta. Kitekeredik így ahogy mondod, evickél, ha odaadok neki egy játékot akkor megfogja és a szájába akarja tenni, de nem mindig, néha nem érdekli. Matat folyamatosan a kezével és ha talál vamait azt megfogja és szintén a szájába akarja tenni. Nagyokat mosolyog, néha kacag is, emelgeti és nézegeti a lábát (ez a legújabb). Ennyit tud :) 6 hós koráig "kell" forognia, szerintem nem vagyunk elkésve. Mindig van valami újdonság, nem stagnál a fejlődése, szóval nem aggódok. Igaz hogy féloldali izomgyengeség-feszesség miatt heti egyszer dévényes tornász kezeli, de ha nem lenne semmi baja akkor sem lenne lemaradva.
2013. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposom (fiú) egy kis szövegláda, be nem áll a szája :) Mindent a szájába vesz, jön a foga, sokat mosolyog, és erősebben szorít a kis kezével mint némelyik felnőtt :D a zenélő, forgó és csörgő játékokat imádja. Ha hason van, simán felnyomja magát a kezeivel és úgy nézelődik. Forogni még nem igazán akar, legalábbis a függőleges tengelye körül nem :p de már emelgeti a fejét és tetszik neki ha segítséggel "ülhet" egy kicsit :)
2013. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!