Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki ilyen 360 os...

Vett valaki ilyen 360 os mágikus babatálat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk volt, anyósomtól kapta a lányom 1 éves kora körül. Ebből ette a kis kekszeket, és más nasikat, falatokat, de már kb 2 hét után ki tudta belőle borítani. Arról nem is beszélve, hogy pár hét után széthullott, pedig nem sokat volt használva. Szerintem teljesen gagyi, nekünk egyáltalán nem vált be.
2013. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh de kar. Pedig olyan jonak nez ki
2013. febr. 26. 13:58
 3/6 Disi ***** válasza:
100%
Nálunk apuka volt megőrűlve érte, hogy vegyünk, de nem hagytam :P A nasival nem akarom hogy sétálgasson, amit vinni kell azt pedig majd megtanulja szépen hogyan kell. Így az első választ elolvasva örülök, hogy nem hagytam.
2013. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a gyerekek elég hamar rájönnek, hogy ebből is nagyon könnyen kiborítható a tartalma:)
2013. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is kaptunk, nem örültem meert ne nasizgasson tényleg menet közben, félrenyel stb. de kb 5 nap alatt rá is jött hogyan kell abból is kiborítani úgyh eltehettem jó mélyre.
2013. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

Nekünk van, de nem rendeltetésszerűen használják.

Leteszik valahova, kimarkolják a nasit, és máshol megeszik.

Utána játszanak az üres tállal.

2013. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!