Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 5 hónapos...

Miért csinálja ezt 5 hónapos babám? Mintha csámcsogna, néha ilyeneket művel.

Figyelt kérdés
Tátog és jönnek ezek a hangok. Lehet a foga,vagy valami más miatt van?
2013. febr. 27. 08:13
 1/4 liony20 ***** válasza:
igen lehetséges hogy jön a foga de lehet hogy csak így foglalja el magát :) az én babám is csinálta de mellette a brümmögést is meg a sikítást is :) amikor jött a foga akkor meg cuppogott és a nyelvével piszkálta azt a helyet...
2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos kisfiam ugyanezt csinálja 2 napja. Az ínye is meg van duzzadva, fog lesz belőle.
2013. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,ő is sikongat,morog,meg cuppogni szokott. De ezt nem régóta csinálja,először azt hittem szomjas,mert egész nap folyatja a nyálát,de nem kell neki cici. Meg mostanában nem eszik vmi sokat és gyakran ráharap a bimbómra,hát nem kellemes. Az ínye viszont nem duzzadt,épp ezért kételkedem.
2013. febr. 27. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom is tátog,mint a hal meg cuppog és magyaráz.Pár hete voltunk oltáson,akkor még nem jött a foga,szóval szerintem most sem jön neki.Nem sirós és megduzzadva sincs szerintem.Csak szórakozik a babád.
2013. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!