Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem furcsa, hogy három hónapos...

Nem furcsa, hogy három hónaposan már ilyeneket csinál? Másnak is csinálta ennyi idősen ezeket a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiam nemrég volt 3 hónapos, már hasról hátra, hátról hasra forog, és most éppen a négykézlábra állást gakorolja, már sokszor meg is tartja magát és hintázik, nem korai még?
2012. aug. 1. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kisfiam is hasonlókat csinál, én is furcsállom, hogy már ilyen erős.Mondjuk ő második baba kicsit jobban merem őt forgatni, nem úgy fogom és tartom mint a kislányomat, mintha valami gyémánt lenne.... :) Rengeteget van/volt hason. Szerintem a mai gyerekek fejlettebbek. Ilyenkor elvileg még csak a fejét kellene hogy emelje, aztán 6 hónaposan kellene forognia, aztán később négykézláb.A kisfiam is hasról hátra, hátról hasra fordul és ő is fel felhúzza a lábát, próbálkozik a négykézlábra állással.A kúszás meg már tökéletesen megy neki.Ő is 3,5 hónapos.
2012. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem.Ha önerejéből ilyet csinál akkor ez mind normális dolog.

Az a jellemző,hogy a jól fejlett nagy súlyal született babák hamarabb kezdenek el dolgokat csinálni.

Fura,de a lányom 4 naposan megtartotta a fejét,1 hónaposan meg nem lehetett oldalra fektetni mert hanyatt vágta magát.

2012. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, ha magától csinálja akkor úgy sem tudsz ellene semmit tenni. Bajnak meg nem baj. A doktornénink mondta, hogy volt egy kis páciense aki 6 hónaposan már ment. Addig nem hitte el az anyukának amíg le nem tette és el nem indult :) Vannak akik korán csinálnak mindent. Az második lányom meg mindent olyan sokára csinált ( vagy 6 hónapos volt amikor megfordult)
2012. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa. Az én 5 hónapos babám már egy jó ideje négykézláb van állandóan. Ráadásul rajta 3 hónapos koráig csipőkengyel volt, amiben esélye nem volt mozogni. Tehát 2 hónap alatt jutott el idáig. Újabban nem csak négykézláb áll, hanem ki is nyomja magát teljesen, úgy hogy kezeit lábait teljesen kinyújtja. Szerintem hamarosan fel fog állni. Mondjuk én nem bánnám ha inkább többet nézelődne nyugiban...
2012. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!