Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy sakktábla mintázattal...

Egy sakktábla mintázattal szinte meg lehet babonázni a kicsit, egy hónapos. Olvastam valahol ilyesmiről, de már nem emlékszem, mire jó ez?

Figyelt kérdés
Érdemes mutogatni neki? Fejleszt valamit? Milyen más mintákat érdemes, és mikor, vagy hogyan, stb. Valahol tudok erről olvasni?

2013. febr. 27. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges ilyen ostobasággal foglalkozni. Neki még elég, ha tud nézelődni a szobában.
2013. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az enyém egy-két éves korában megbabonázva nézte a TV-n a "hangyás" képernyőt mikor nem volt adás ... kérte is néha, hogy az legyen :)

aztán leszokott róla

2013. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A kontrasztos képeket szerezik nézegetni a picik és fejleszti a térlátásukat. Én innen töltöttem le pár képet, és a pelenkázó mellé raktam és cserélgettem, nagyon szerette nézegetni őket amíg pelenkáztam.


Nem szükséges, de ha lefoglalja őket és szereti nézni, akkor miért ne???

2013. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hű de jó képek! Remélem 10 hósnak is jó lesz még. :)
2013. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért szereti, mert a kontrasztok miatt tisztán látja, nagyon jót tesz neki. Az én lányom kedvence kb. 2 hónapos koráig egy plüss zebra volt, ha tartottam neki, 20-30 percig nézte.
2013. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

FEKETE_FEHÉR borzasztóan jó nekik!

Az én fiam imádta a fekete fehér dolgokat, órákig nézegette őket.

Csak ajánlani tudom.

Annyira nem kell ebbe tudományt belevinni, hogy mikor milyen mintákat érdemes mutogatni nekik:-) Nem a mintákon hanem a színeken van a hangsúly.

2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!