Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez, hogy aktus utáni...

Kávétejszín kérdése:

Mi ez, hogy aktus utáni különböző pózokba fekszenek a nők? Csak én nem hallottam még ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon olvastam egy válaszolót, aki azt mondta, hogy hasra feküdt aktus után, ez segítette a teherbeesésben. Egy másik hozzászóló pedig azt írta, hogy mindig megemelte a lábát gyertyába. Nem hallottam még erről. Létezhet ez? Segít?
2012. dec. 2. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

én olvastam, hogy elég ha misszionárius pózban maradsz, tehát a hátadon fekszel vagy 15 percig.

De ezek csak feltételezések. Nincs bebizonyitva, hogy ettől hamarabb esik valaki teherbe.

Ha babát akartok akkor az ovus napokon legyetek együtt.

2012. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Van aki már nagyon rá van görcsölve a babára, az akár kézenállva is lenne több percig. És ha sikerül a baba, arra fogja hogy mert a szeretkezés után a póz. Szerintem a legjobb, ha nem görcsölsz rá és nem azért vagy együtt a pároddal, mert babát szeretnél. Szeretkezzetek és az örömért legyetek együtt, aztán amikor jönnie kell, jönni fog a picur :)
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell gyertya,elég,ha a derekadat polcolod fel,ezzel csak a spermáknak segíted az útját és mivel kell nekik 1 óra,hogy célba érjenek,így jó ha addíg úgy maradsz!
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha a baba meg akar foganni, akkor meg is fog. Szerintem sem kell ehhez semmi hókuszpókusz. ;)
2012. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek mind kitalációk. Akár azok is, hogy mikor kell együtt lenni, hogy legyen baba.

Az ovu környékén nagyobb az esély, de ismerek olyan nőt, aki csak a mensi alatt esett háromszor is teherbe.

Nem kell rágörcsölni a dologra, hanem akkor szeretkezni, amikor arra kedvetek van.

Ez a legbiztosabb módszer akkor, ha mindketten egészségesek vagytok.

2012. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vezetem a ciklusaim a ciklus.hu-n, de nem stresszelek rá. Csak sokszor eszembe jut... :)

Általában 2 naponta vagyunk együtt, nem csak ovu idején, amúgy is.

Csak most ledöbbentem ezeken a hozzászólásokon...

2012. dec. 2. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Hehe, a kutyákat és állatokat szokták aktus után pózban tartani a tenyésztők egy része.


Ember vagy nem? Ha szeretitek egymást, szexeljetek, a baba jön, ha jönnie kell.

Ha még sem, akkor orvost keressetek fel. Komolyan, nekem a libidóm mínuszba esne vissza, ha arra gondolnék, hogy hogyan kell tartani magam, és hogyan lehetek terhes :(

2012. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiknek hátrahajló a méhük, nekik javasolják a különböző pózokat! Ahogy olvasom sokan nem hisznek benne, én viszont gyertyaállásba vágtam magam miután már 7 éve nem jött a baba... nekem bejött. Előtte minden sex után mentem pisilni meg mosakodni, lehet mindig ez volt a baj...
2012. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó: vagy csak éppen akkor fogant meg a baba, és a póz ellenére is ugyan így történt volna, de ezt sosem tudjuk meg :)
2012. dec. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!