Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üdv! A Lányunk egésznap...

Üdv! A Lányunk egésznap sír:nem hasfájás, felvesszük akkor egy idő után sír, ha lerakjuk az ágyába, akkor is egy idő után sír. Van olyan, hogy este 7től éjjel 1i sír. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Teljesen vígasztalhatatlan. Egy-egy pozíció csak kis idegi jó, aztán megint kezdi.2hónapos, a Feleségem teljesen kiborult és már én is. Érdekes, hogy zaj, tömeg nem zavarja. Akkor jól alszik. Kinek milyen ötlete van?
2013. febr. 27. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolnátok tv-t vagy rádiót?
2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, beosztottuk, éjjel 12-ig a férjem járkált vele, aztán én. Esetleg rádiót lehetne bekapcsolni neki, de mi úgy gondoltuk, inkább fáradt. El fog múlni, az a lényeg, hogy felváltva "őrködjetek" és azalatt a másik tudjon aludni.
2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért lehet ám mégiscsak hasfájás...

Vigasztalásul annyit, hogy az első 12 hét sok babánál elég nehéz időszak, és utána könnyebb velük.

Hallottam már olyat, hogy a baba a monoton zajtól nyugodott meg, ezért betették babakocsiba a szagelszívó mellé és úgy aludt...:) Kitartást!

2013. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak az jött be, ha velvesszük...vannak jobb napok, amikor kb. 10 percet hajlandó egyedül elnézelődni, de igen ritka. Viszont ha már mélyen alszik, akkor le tudom tenni, nem ébred fel. viszont ehhez sokat kell várni, mert ha rossz pillanatban teszem le, akkor kezdhetünk mindent elölről. Amikor nem alszik ( pl. délelőttönként), akkor pedig kézben van, mert más nem jó. Remélem én is, hogy idővel jobb lesz... bocsi, hogy nem segítettem, de legalább nem vagytok egyedül :) Lehet, hogy csak közelségre vágynak.. nem tudom. Az én fiam 4 hetes
2013. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túl fáradt de nem tud elaludni. Nálunk ezek váltak be: szagelszívó (már írták), fűtőventillátor hangja, babakocsiban rázogatva tologattuk (bent a lakásban :), sétálva ringatás.

2 hónaposan még elég sokat kellene aludnia, de ha kicsit érzékenyebb baba, meg kell tanulnia megnyugtatni magát és elaludni. Ez nem megy azonnal. 3-4 hónapos korára már szépen fokozatosan hozzá lehet szoktatni az ágyában alváshoz. Addig marad a kézben altatás, bugyoláljátok be úgy, hogy ne tudjon hadonászni (én plédbe tekertem), a fejecskéje legyen a szivetek fölött, mert a szívdobogás is megnyugtatja. Ha elaludt, tegyétek a kiságyba.

2013. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cumi? Ha nem vagyok cumiellenesek és esetleg még nem próbáltátok, segíthet.
2013. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még a porszívó és bejöhet.
2013. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És elektromos fogkefe bekapcsolva az ágy mellé :-)
2013. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindent megkísérlünk az ügy érdekében!Ki mit gondol a földsugárzásról?Mivel mi sem vagyunk jól,erre is gondoltam.
2013. febr. 28. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Én bemérettem a házunkat, biztos ami biztos. Nekem a derekam-hátam kezdett el fájni, amikor egy ideig vízér fölött aludtam. Átköltöztem egy másik helyre, és elmúlt. A babák állítólag megérzik, hol jó nekik, és úgy helyezkednek a kiságyban, amikor már tudnak mozgolódni.

Én azóta hiszem el, hogy van ilyen sugárzás, amióta elmentem egy természetgyógyászhoz, és pontosan megmondta, hol megy át rajtam a vízér. Aztán bemérettem egy teljesen más fickóval, és ugyanaz látszott a rajzán, az ágyunk egy vízéren volt.

2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!