Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás csak éjjel? Akinek...

Hasfájás csak éjjel? Akinek bevált valamelyik szer, annak nem ébred fel a babája éjjel a hasfájásra? Mennyit lehet elvárni ezektől a szerektől, ha használnak?

Figyelt kérdés

Espumisan nem igazán használ, az Infacolt kiköpi, most az angol vizet akarjuk kipróbálni, de olvastam az aloe activatort is, homeopátiás bogyókat. Csak nem tudom, hogy milyen az amikor használ, teljesen elmúlik a babám hasfájása?

5 hetesek vagyunk, éjjel is 3-4 óránként szopizik, csak sajnos a hasfájás miatt nem alussza végig ezen időket. Felveszem, tornáztatom, visszaalszik, majd újra felébred és így megy kb. hajnali 3-tól reggelig.


2010. márc. 5. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én espumisant használtam/lok sosem lett hasfájós:)!Nekünk bevált.De ha kiköpi az infacolt akkor ne kanállal add hanem csepegtesd bele a teába vagy a vízbe!Én mindig a tápszerhez tettem.
2010. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem adok neki se vizet, se teát, szopizik csak. Próbálok odafigyelni az étkezésemre, nem tudom mitől fájhat neki a pocija.
2010. márc. 5. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen mindegy, hogy te mit eszel, ha hasfájós, akkor is fog fájni neki, ha nem eszel semmit.Szoptatás közben többször büfiztesd meg, én még mindig meg szoktam 2-3-szor, pedig már fél éves.Tapasztaltam, hogy ha nincs megbüfiztetve rendesen, akkor megfájdul a hasa.nekünk bevált az angolvíz, de van akinek nem.én szoktam hasra rakni evés után, de nem azonnal, mert akkor kijön belőle a kaja, hason fekve jobban kijön a puki.

2010. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A büfi nem mindig sikerül, akkor 15 percig is tartogatom függőlegesen. Amikor szépen szopizik, akkor talán nem nyel levegőt.
2010. márc. 5. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is végigpróbáltam ezeket a szereket, a teát is, aztán ami használt, az a Sab Simplex. Gyógyszertárban megveheted recept nélkül, csak ez kevésbbé ismert. Az íze is jó, biztos lenyeli a picúr.

2010. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!