Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázóról való leesés és 1...

Pelenkázóról való leesés és 1 napos kórházi megfigyelés után lehet még baja?

Figyelt kérdés
Tegnap este 8kor összedőlt a pelenkázó,rajta a 4 hónapos kisfiammal a fürdőszoba kövére.Megütötte magát,de azonnal felsírt.Berohantunk a kórházba a röntgen negatív lett és 1 éjszakás benntertás után hazaengedtek minket.Hányás,fura viselkedést nem tapasztaltam.Ti jártatok így?Van még félnivalóm?Nagyon rossz anyának érzem magam és rettenetes bűntudatomvan!!!És az a látvány!!!BRRR!!!

2013. febr. 27. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
ahogy én hallom, a szülők nagy része egyszer tuti leejti, vagy véletlenül leesik valahonnan, figyeld árgus szemekkel azért:) de szerintem semmi baja, ha minden rendben volt, szívósak nagyon:)
2013. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magán úton azért vidd el hamarabb neurológushoz, ha lehet holnap vagy holnapután!
2013. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Golan Trevize ***** válasza:
92%

Megröntgenezték, benntartották egy éjszakára, azóta sincs semmi baja.

Szerintem ne aggódj.

Balesetek meg mindig előfordulnak.

2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, semmi baja. Figyelgesd. A legnagyobb baj ami történt, hogy lett pár ősz hajszálad. És hidd el, lesznek nagyobb esései is.

"szokj hozzá". Vittem már a fiam sebészetre, mert rohangált, és a szekrény élére felkenődött, felrepedt a feje, esett már le a lányom a lépcsőn, mert ő már nagylány.

Fiam tiltás ellenére kimászott a kiságyból-fejjel előre. Leleményesek, ha az összetörésről van szó:D

2013. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát.. Azért viszonylag magasról esett , ráadásul kőre! Én orvos vagyok és ha az én gyerekemmel történt volna ilyen, egyáltalán nem lennék nyugodt! 1: vannak olyan tünetek amik később jelentkeznek (2 vagy akár 3 nap) 2: a röntgennel nem mutatható ki minden.


Nem szeretnélek most itt rémtörténetekkel ijeszegetni de ha elmesélnén 15 év alatt miket láttam most azonnal rohannál vele a legközelebbi neurológushoz!

Tényleg vidd el, tudod jobb félni mint megijedni!

2013. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap keresekegy neurológus szakrendelést!
2013. febr. 27. 17:14
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Majd írd meg a fejleményeket, szorítok nektek hogy minden rendben legyen! :)
2013. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig úgy néz ki minden rendben.Mosolyog,fészkelődik.Nincsenek koordinálatlan vagy furcsa mozdulatai.Szemével követ minket és sokat gőgicsél.Holnap 15.45-re megyünk a dokibácsihoz és majd megírom mit mond.
2013. febr. 27. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is elvinném a helyedben neurológushoz. Valószínűleg nincs semmi baj, de jobb biztosra menni.

Nem értek egyet azokkal akik nyugtatgatnak, hogy ez semmi, meg lesz még nagyobb baleset stb. Igaz, hogy a gyerekek sokat esnek, amikor próbálnak felállni, megtenni az első lépéseket stb, ők tényleg "szívósabbak", de azért itt egy pár hónapos babáról van szó, és a leírtak alapján nem kicsit esett :(

2013. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2013. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!