Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiló 5 hónapos babátok?

Angyi3 kérdése:

Hány kiló 5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Ma voltunk orvosnál és 5 hónapos kisfiam 9145 gramm,hát ez jó sok.De a doktorno nem mondta hogy nem lenne rendben vele valami,szép nagy baba nem is túl kovér inkább olyan vastag csontozatú,,de a kornyezetemben nem ismerek senkit akinek velunk egykorú babája ilyen nehéz lenne,,,remélem nem gond ez..Megnyugtató lenne ha olyanok írnátok akiknek szintén nagy a babájuk :)
2013. febr. 27. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelen :)

A lányom már nagynak is született, 4200 g és 58 cm.

5 hónaposan 9 kg, 6 hónaposan 10 kg volt. De aztán megállt a súlygyarapodás üteme, és 10 hónaposan 12 kg és 80 cm, úgyhogy nagyot is nyúlt. Doki, védőnő dicséri, hogy formás, arányos baba, és hogy ne aggódjak, vannak babák, aki az első évben ütemesebben híznak, de amikor aktívabban mozognak majd lemegy az...

Egyébként sem tudnék vele mit csinálni, mert tápszerből még a korának megfelelő adagból is meg szokott hagyni, nem nasiztatom napközben, stb...

Úgyhogy ne idegesítsd magad rajta, ők így tökéletesek és gyönyörűek! :)

2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szépen válaszodat mostmár meg nyugodtam,mert voltak anyukák akik megjegyezték hogy szerintuk ez túl sok,,de akkor van tobb ilyen husi baba :)Kulonben nekem sem tunik túl kovérnek,nagyon aranyos formás zabálnivaló,,szerintem a csontozaton is múlik,mégegyszer koszonom :) Remélem meg kapod a válaszom mert nem nagyon értek ehhez az oldalhoz és nem tudom hogy kapsz-e értesítést hogy írtam
2013. febr. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!