Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik a 2 hónapos...

Mennyit alszik a 2 hónapos babátok, és mikor, milyen elosztásban? És hány kiló?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

22-én volt 2 hónapos a kislányom. Hát az alvás az változó, 3 óránként eszik nappal kb. (aztán van, hogy több, van, hogy kevesebb), este 7-kor fürcsi után eszik és alszik, reggel 5 és 6 között szokott kelni...szerencsés vagyok! :-D

Nappali étkezések között van, hogy alszik 1-1,5 órát, de van, hogy csak 10 percet, ez változó. 2 hós státuszon voltunk kereken 5 kilók. :-D

2013. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
4,5 kiló volt két hónaposan kb, és éjjel 5-5 órákat aludt, nappal meg minden két étkezés közt legalább fél órát, de volt hogy kettőt is. Tök változó volt, voltak napok amikor mormota üzemmódba kapcsolt, és volt amikor nem lehetett bírni vele.
2013. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 és fél kiló.Este 9 után elalszik miután evett.Felkel reggel 5 vagy 6 körül mikor hogy.Délelőtt nem nagyon tudom ébren tartani,eszik,játszik de hamar nyűgi, álmos lesz.Majd felkel 9,vagy 10 körül.Eszik játszik majd ismét alszik dél vagy 1ig.Délután már csak 10 percekre vagy fél órára tudom elaltatni.:)
2013. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiam 3800g volt 2 hónaposa 9-11 órát aludt minimum ébredés nélkül-
2013. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most 5.8 kg. Este 7 és 8 között fürdünk,utána eszik egy nagy adagot, játszik egy kicsit, alszik kb fél vagy 1 órácskát,11 körül megint kaja,utána még nézelődik. Éjfél-fél1kor elalszik és reggel 8kor kel. Napközben csak séta közben alszik nagyot ,(2-3 óra!). Azon kívül csak szunyókál 2szer kb fél órát.
2013. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este 6tól reggel 8ig aludt,de felkelt enni 1x.Azóta is ugyanúgy alszik,most 4 hónapos.Kerek két hónaposan volt 5260gramm azt hiszem.Napközben 2óra ébrenlét után aludt 2-4órát mindig.
2013. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az enyém 8 hetes, és 6100 gramm. És elég sokat van ébren napközben, este 10 körül alszik el reggel 5 körül kel, de egyszer vagy kétszer eszik is éjjel..

2013. febr. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!