Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket lehet edni már egy 7,5...

Miket lehet edni már egy 7,5 hónapos babának enni?

Figyelt kérdés

Tényleg olyat hogy Danon joghurt gyümölcsös, naturjoghurt, keksszel, túrókrém,

Főzök tököt akkor abból ,meg fokhagymásrántással készített főzelékeket???

Teljesen összekavarodtam mindenki mást mond!!

Leirnátok néhányan miket adtok enni a hasonló koru babátoknak??Köszike szépen


2013. febr. 27. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
7.5 hósomnak: alma,barack,körte,banán,sütőtök,krumpli,répa,meggy,csirkehús,cékla,cukkini-most vezetem be, tejpép-7gabonás. Lassan haladok,nem rohanok. Tiéd eddig mit kapott kedves kérdező?
2013. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7,5 hósnak DAnone joghurt meg ilyenek? Nem korai az még? Teli minden nem egészséges dologgal? Majd ha nagyobb lesz. Én még a tejterméket sem igazán javasolnám, talán 9-10 hós kortól.

Fokhagymarántás?????????? A babáknál a főzelék nem azt jelenti mint nálunk, hogy rántás kell bele!

Egyszerűen megfőzöd és pépesíted, és kombinálod őket egymással. Rakhatsz már bele csirkemellet simán megfőzve.

Kb. 8 hós kortól csirkemájat (de lehet hogy csak 9 hós kortól, ezt nem tudom pontosan)

Adhatsz neki: alma, banán, barack, meggy, szilva, szőlő (héja és magja nélkül), én adtam már neki egy pici mandarin levet.

Krumpli, répa, sütőtök,cékla, zöldborsó (héj nélkül), tök, szerintem már ehet cukkinit. Ezek jutottak eszembe.

2013. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam irni de ma beszéltem a védőnővel és ezeket mondta
2013. febr. 27. 21:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm amiket irtál kedves utolsó azokat már mind kapott ,de legtöbbet bébiételben adom neki
2013. febr. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!