Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejpépet érdemes venni...

Milyen tejpépet érdemes venni elsőre, egy négy hónapos babának? Melyiket ajánlod? Neked melyik vált be? Milyen árban van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én milumil sinemilt adok neki. Bárhogy lehet ízesíteni. Nagyon szereti. Ez tejmentes pép. Gyógyszertárban lehet kapni, orvos felírhatja. Ilyen a sinlac is.
2013. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sinemil,Sinlac?Nekünk az elsőt írta a doki 4 hónaposan:)
2013. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mindig a Milupát vettem a lányomnak. 6-700ft körül mozog az ára.
2013. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A sinemil 600 grammos. Ha orvos írja fel és nem tejfehérje érzékeny babának 1200 körül van. (1-es voltam)
2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Öszintén én 4 hós gyereknek nem vennék tejpépet. Ha olyat veszel amit vizzel keversz és íztelen, nem hiszem hogy megeszi, nincs ízük semmi.

ha cukrosat veszel, az meg igen magas kalória, elsö etetésre nincs ilyenre szükség, ez csak fújja a gyereket.

Gondolom most kezded a hozzá táplálást kezd zöldséggel, gyümölccsel. ez nem müvi étel, természetes, és könnyü a lebontása egy répának, sütötöknek, almának.


ha azért akarod adni, mert rosszul alszik, ez nem fogja megoldani, ettöl is rosszul fog aludni.

de a dobozaikon rajta van melyiket lehet 4 hós kortól.

2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Jégtánc ***** válasza:
Rossmann saját márkás pépet vettünk,de csak 6 hónapos korától.Nekünk bevált.Többit nem ismerem.
2013. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából még csak három és fél hónaposak vagyunk, de sajnos nagy részben tápszeresek, ezért is gondolkozom hogy majd 4 hósan miket adjak neki. Alig várom hogy betöltse a 4 hónapot és elkezdhessük a hozzá táplálást.
2013. febr. 27. 13:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tápszeresnek, vagy olyan anyatejesnek akinek van elég tej, felesleges a pép. Az is tej alapú, inkább valami mást kéne bevezetni helyette, főként gyümölcsöket.

Én anno néha csináltam pépeket, de a tápszerből.

2013. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sinlac nálunk bevált, lehet keverni gyümivel is.

Illetve gabonapépet is kapott, azt tápszerrel kell csinálni.

Tejpépből a Milupát és Nestlét próbáltuk,szerette. :)

2013. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy várod már a hozzátáplálást, én is nagyon vártam, de nem biztos, hogy olyan könnyen fog menni. Nekem nagy kudarc volt, és a mai napig is az. Nem hajlandó a saját készítésűt megenni, csak a boltit és abból is csak néhányat, így azért elég nehézkesen lehet haladni, még a gyümölcsökkel is. Nem minden baba áll még készen a hozzátáplálásra még 6 hónaposan sem. A sinemil egyébként nálunk nagyon bevált, nagyon szereti, pedig ő nagyon rossz étvágyú, válogatós baba, de ezt imádja. Ezt eszi reggel este, különböző gyümölcsöket teszek bele. (1-es válaszoló)
2013. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!