Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam megevett...

10 hónapos kisfiam megevett egy darabot a fülhallgatón lévő szivacsból. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. :) Kiürül magától, ráadásul nem is szúr, nem rozsdásodik, nem veszélyes. :) És még miket fog lenyelni!!! :) Nyugalom, semmi baja nem lesz.
2009. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egy másodpercre nem figyeltem és le is szedte, széttépte, próbáltam kirakni darabokból és hát egy jó darab hiányzik. Úgy megijedtem!
2009. szept. 10. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd holnap kikakilja. Figyeldd! Mármint a pelust. Semmi baja nem lesz.
2009. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét. Az én 9 hónaposom ma hangyát evett! De volt már falevél is, meg wc papír is a "repertoárjában". Pedig annyira figyelek, de tényleg elég fél perc.. :)
2009. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 18 hónapos és már nem is számolom, hány reklámújságot evett meg:))

A testápolós flakon kupakjának a záróját is lerágta már.

Amúgy meg sosem volt cumija és mindent megkóstol.

Mostanában szines ceruzával "rajzol", de nem hegyezem ki neki, mert már nincs mit, mert kirágta belöle a hegyet..

2009. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj, átmegy rajta.

Az én 11hósómnak is a reklámújság az egyik kedvenc "kajája", meg a mesekönyv. :D

2009. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Megnyugtattatok!
2009. szept. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!