Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő mellett vajon...

Légzésfigyelő mellett vajon lehet"támasztószivacsot"használni (olyat, ami egy kisebb és egy nagyobb szivacsból áll, arra való, hogy ne forduljon hátra vagy hasra a kicsi, pl. bukás- fulladás miatt)?

Figyelt kérdés

Érzékeli úgy is a nyomásváltozást? Vagy kütyü mellett csak hason- és háton fekvés van? Ha elalszik majd evés közben akkor Így esetleg nem tehetem majd az oldalára?

Bocs ha hülye kérdés de semmit nem találtam a haszn.ut.- ban erről.


2010. szept. 19. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a légzésfigyelő akkor azt is érzékeli ,ha csak a sarka ér a lepedőhöz ! Babysens 2 !
2010. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is érzékel a jól beállított légzésfigyelő, ha a baba az oldalán fekszik (egyébként mi is így terveztük altatni a kisfiunkat, de ő hason alvó lett, rögtön az első éjszakától). Szerintem ez egy olyan dolog, amit nem lehet a babákra "erőltetni". Ha ő hason fogja magát jól érezni, akkor hason, ha hanyatt, akkor meg hanyatt kell altatni. Egyébként úgy tudom, újabban a csípő eldeformálódás veszélye miatt nem ajánlott oldalt altatni.
2010. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy altattam eleinte a babát,sőt ez első 3-4 hétben kókuszpólyában aludt,és úgy is érzékelte a légzésfigyelő.Nekünk is van ez az elfordulástgátló párna vagy mi,mai napig használom ha nem büfizik éjszaka.
2010. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem akarom Így altatni csak ha esetleg elaludna szoptatás alatt és bukna... Vagy akkor tegyem hasra, bÍzva benne, hogy hason is jó Neki? Mondjuk ha a szüleire hasonÍt, hason alvó lesz:).

2010. szept. 19. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben az elfordulásgátlóban altattam (nagyon bukós volt), és működött rendesen a légzésfigyelő (Angelcare 401).
2010. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd hasra ha bukós. Az enyém is nagyon bukós volt. Az orvos mondta hogy ebben az esetben inkább hason. Azóta is úgy alszik. Magától is ha álmos hasra fordul és alszik.
2010. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk elfordulásgátlót. Nem bántam meg. A légzésfigyelő is működött (Angelc. 301)Én azért hasra nem merném tenni ha bukós, de te tudod. sztem az elfordulásgátló a legjobb, csak arra figyelj, h ne mindig csak az egyik oldalán aludjon a babád.
2010. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jó, akkor hiperbiztonságos lesz a kiságy:). Nem vagyok dilis csak"messze" van a babaszoba és Így nyugodtabb leszek. Azt hiszem:).

Köszönöm!

2010. szept. 19. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!