Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha "nyávog" a babám, akkor...

Ha "nyávog" a babám, akkor unatkozik, vagy csak a hangját próbálgatja?

Figyelt kérdés

3 hónapos, az elmúlt hetekben mindennapossá vált, hogy néha elkezd nyávogó hangokat kiadni.

Nem sír, nem gügyög, elnyújtott hangok, mint egy kiscica nyafogása, néha kiabálással vegyülve.


Nem tudom megfejteni sokszor mit akar, nem akarom folyton felkapdosni, mert eddig szinte mindig ölben volt és nem akarom, hogy erre rászokjon.


2013. febr. 28. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én megmutatnám orvosnak, ha semmi más hangot nem ad ki. létezik egy macskanyávogásos betegségnek hívott kór
2013. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne, ordítana. Tehát vagy beszélgetni próbál, vagy a hangját hallgatja, játszik magának. Szerintem biztosan nincs baj ezzel. Beszélgess neki vissza.
2013. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiad más hangot is, nem beteg.

Csak néha rájön és akkor egy ideig ezt csinálja.

2013. febr. 28. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ha baja lenne, ordítana"

azt hiszem egy elég sok beteg gyermek anyukája meg tudná cáfolni :(

2013. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is csinált ilyet, szerintem tetszett neki, próbálgatta a hangját és ezen jól szórakozott.

Egy idő után abbahagyta magától, és új dolgokat talált ki, szerintem nincs ezzel semmi baj, most 1 éves és állandóan magyaráz a saját nyelvén.

2013. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 hónapos a babám pár hete neki is volt egy ilyen időszaka mikor szó szerint nyávogott de mellette mosolygott. Az első pár alkalommal rohantam megnézni mi a baj de akkor abbahagyta és vigyorgott rám, aztán egyszer kilestem, hogy a játékait figyeli, mosolyog és úgy nyomatja:D Ettől függetlenül nagyon idegtépő volt az a hang, örülök hogy ezt is kipróbálta,és főleg, hogy túl vagyunk rajta :D
2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!