Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasznosak ezek a...

Mennyire hasznosak ezek a dolgok? Pelenkakuka, biztonsági fürdető

Figyelt kérdés
Érdemes venni?
2013. febr. 28. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Pelenkakukát én is szeretnék, mert nincs kedvem minden pelenkázásnál leszaladni 3 emeletet meg utána vissza a kukához... viszont nagyon drága az utántöltő zacsi...

Találtam olyan kukát is amibe sima kukás zsák való, de az meg iszonyat drága...

2013. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt! Igaz a pelust nem a szobában tárolom szemetesben! A fürdető meg nem is biztos,hogy fogod használni hiszen pl az én lányom csak hason lehetett fürdetni! Meg amúgy is meg kell emelni a kicsit,hogy mindenhol meg tudd mosni!
2013. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima pedálos kuka százforintos boltból teljesen megteszi. Biztonsági kád is olyan, hogy hasznos ugyan, de elég hamar kinövi, és drága is. Én nagy kádat vettem, teljesen jól működik másfél éve, még egy ideig jó lesz. Ha spórolni akarsz, ezeken lehet.
2013. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a biztonsági fürdető nagyon bevált, azt biztos nem hagynám el:D

Én a kádon kívül is használtam, pl. ha mosogattam, vagy főztem, akkor ebben tettem a konyhapultra, mert töredéke helyet foglalt, mint a hordozó, vagy a pihenőszék. Pelenkakukára szerintem semmi szükség:)

2013. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egyik sincs és nem is hiányzik a pelenkát egy vödörbe kirakom az erkélyre és ha megtelt akkor viszem le, biztonsági fürdető?, sokkal biztonságosabbnak éreztem ha én illetve a párom tartotta a babát és így még a testi bőrkontaktus is még szorosabb lesz/lett.
2013. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs és nem is hiányzik :) A használt pelust a konyhai szemetesbe dobjuk és nincs sehol kakaszag a lakásban, minden nap le szoktuk vinni. Biztosnági fürdető nekem nem szimpatikus, nem is próbáltam, de szerintem nekem nem is jött volna be :)
2013. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik sincs nekünk, nem is hiányzik.
2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát én is csak használtat vennék, ha vennék
2013. febr. 28. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt mind a kettő, nekünk bevált. Szerintem hasznos dolgok.
2013. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fürdetéskor apa tartotta a kiskádban,én mostam, ez az érintés örömét is adja a babának. nekünk a szülésfelkészítőn ezt tanácsolta a szülésznő, hogy az a legbiztonságosabb, ha mi fogjuk,és a legjobb. Szivacs helyett meg anya keze a legjobb :). A kuka egy sima kis műanyag olcsó kuka, de színben jól illett a gyerekszobához,később kikerült a vécébe, mikor már elkezdett benne guberálni a fiam. szemeteszsák tipp: Aldiban veszel fehér olcsó zacskóból egy tekercset, mi bevásárláshoz is azt használjuk, mert kedvező az ára, és utána jó az is a kukába.
2013. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!