Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivan akkor, ha csak 3 fele...

Mivan akkor, ha csak 3 fele zoldseget es 3fele gyumit eszik valtakozva egy 7 hos baba es mast nem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi! Az én lányom is marha válogatós! Ez van! Majd hozzászokik a többihez!
2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mással folyamatosan, de ne vedd a lelkedre. Sőt! Örülj neki, hogy 6 féle kaját már eszik... Mit nem adnék érte...:D
2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De annyi mindent ehetne meg es mi leragadtunk az alma,banan,kortenel+a repa,krumpli,gyoker verzional. Ja es vega akar lenni mert hust azt sehogysem lehet belemagyarazni.
2013. febr. 28. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Bébiételben?
2013. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a husi nem elég pépes?Én fiam se ette meg,aztán rájöttem mi a baj!
2013. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pepes nagyon a husi pedig. Bebietelbe SEMMIT sem hajlando megenni, mar 5 uveggel vagtam ki mert megkostolta es oklendezett fulldoklott tole annyira nem izlett neki. Csak amit en csinalok, de hat abbol se mindent. nagyobb koraba is ilyen valogatos lesz?
2013. márc. 1. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!