Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel védtétek meg a hifit/tév...

Mivel védtétek meg a hifit/tévét/dvd lejátszót a már mászó babátoktól?

Figyelt kérdés
Nyilván meg kell nevelni a gyerekeket, de amikor még picik, praktikus az elbarikádozás. Kérdés az, hogy mivel lehet ezt úgy megoldani, hogy a távirányítót is lehessen használni?

2013. febr. 28. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én mindig ugycsináltam és rendeztem a szobát hogy semmi olyan dolog ne kerülhessen a kezébe. pl: a szekrény alsó polcaim nem volt semmi az ő játékain kivül
2013. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi nem barikádoztunk semmit. Mikor már fel tudott állnia lányom, és felfedezte a hifit, dvd-t és rajtuk a gombokat, nyomkodta párszor, engedtük neki. Kb 2-3 hét után már nem volt neki újdonság, többé nem nyomkodta. Én több mindennel így voltam a lányommal kapcsolatban. Mindent, ami érdekelte a kezébe adtam. Soha nem volt semmi probléma. Mert miután megnézte, megismerte, már nem vágyódott utána. Ha tiltottam volna, tuti nem hagyja békén.
2013. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átrendeztük a szobát.Nálunk már 3 távirányító fogyott azóta.
2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, amikor odamegy, akkor próbáld meg valami más érdekes dologgal elterelni a figyelmét. Vidd kicsit arrébb és játssz vele. Így nem tiltás (csak figyelemelterelés), mivel játszol vele, nem negatív tapasztalatként éli meg, mégsem tesz tönkre semmit. Ha éppen nem tudtok rá úgy figyelni, akkor járóka, vagy valami más játék, ami rendesen leköti.
2013. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi vettünk a dvd lejátszóra ilyen borítót:

[link]


A távirányító ugyanúgy működik és be tudod tenni a dvd-t is. Muszáj volt vennünk, mert az volt lányom kedvenc szórakozása hogy lehajtotta azt a részt ahol be kell tenni a dvd-t, csapkodta, stb. és gondoltam mielőtt eltöri valamit kell csinálnunk vele. Azóta nincs vele semmi gond.

2013. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a torékeny targyakat ,amiket feltettem magassabb polcra tettem. amit nemlehetett ,mert ott a helye :) mint pl a dvd lejatszonak ,x boxnak arra pedig figyeltem ,egy ketszer megnyomkodta igaz ,de aztan mar nemérdekelte ot ,már nemvolt ujdonság számára. én egyébként a fiokokkal is ugyanigy csináltam -egy ketszer kipakolta oket,aztán már nemérdekelte ot. most egy es fel eves a kislányom a dvdt ,x boxot egyaltalan nembantja...a fiokhoz itt ott odamegy kivesz maganak egy fozokanalat becsukja a fiokot maga utan es megy jatszani :D
2013. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:

Zárható üvegajtós szekrényben van a hifi a TV alatt.

A TV-t még nem érik el, a távirányítókat is olyan helyre tesszük, amit nem érnek el.

2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magas párnákat rakok oda,hiába rendezném át a szobát(már megtörtént),mindenhova oda mászik,ha kell,a konyháig eljön utánam.a tv viszonylag alacsonyan van egy állványon,de ő azt még nem éri fel.
2013. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi most tettünk fel a falra egy konzolt, azon van a TV! Muszáj volt, mert ahogy felállt a TV- szekrénynél pont a fejénél volt a tv!
2013. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fú köszi, főleg az 5-ösnek a minimanós termékért!
2013. febr. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!