Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan mondják, hogy ne vigyem...

Sokan mondják, hogy ne vigyem ki szélben a babát sétáni mert megtelik széllel. Valóban megtelhet? Az milyen? Mint mikor rendes görcsei vannak? Mit kell tenni ellene ha már "megtelt"?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

??????? Micsoda ??????

Én még ilyet az életben nem hallottam, Az tény, hogy nagyon pici babát nem javasolt szeles időben kivinni, de ha mindenképp menned kell valahova, csak nem hagyhatod otthon egyedül....

Jó megoldás lehet, háttal a szélnek tolni, ha változtatható a tolásirány, plusz lábzsák, meg mi az esővédőt használtuk szeles időben szélfogónak.

De nem emlékeszem rá, hogy valaha is megtellt volna bármelyik gyerekem is széllel.......

Boldog babázást! :o)

2008. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül akkora hülyeség, mint mikor anyósom azt mondta, hogy azért csuklik a gyerek, mert vér csöppen a szívére!!!!!


Felejtsd el!

2008. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babona mint az, hogy nem szabad kiönteni a fürdővizet, mert akkor kiöntöd a baba álmát.
2008. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség, különben is a babakocsi megvédi valamennyire. kicsit ki kell vinni, akkor is, ha fúj a szél. ez olyan hülyeség, mint az, hogy a kisbaba hajától ég a gyomrod, ez mind babona.
2008. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szélben valóban nem ajánlott, de nem azért mert megtelik. A babákban még él a búvárreflex, ami miatt úszni is viheted őket, nem fog levegőt venni a víz alatt. Ezt pár hónaposan kinövi. De ha kipróbálod, hogy ráfújsz az arcára, akkor is visszatartja a lélegzetét. Ezért nem tanácsos kivinni őket a nagy szélben.

2008. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!