Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akit apának szólított a...

Volt akit apának szólított a gyereke, amikor tanult beszélni?

Figyelt kérdés

Babám 14 hónapos és már pár hónapja mondja,hogy apa. Általában neki mondja, de pár napja észrevettem,hogy néha rám néz és mondja,hogy apa. Pedig az anyja vagyok!:)

Keverhet bennünket?


2013. márc. 1. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is az apát hamar mondta, az anyát viszont még 1 éves kora után sem. Párszor mondta rám hogy apa, de ez nem azért van, mert keverne minket, hanem mert csak ezt tudta még mondani. Aztán végre sikerült az is hogy : anya!
2013. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gabszem ***** válasza:
nekem is szokta mondani hogy apa, tapa. Ők még nem tudják pontosan sztem. Unokaöcsém sokáig az anyját hívta apának :)
2013. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kever, ennyi a szókincs :) Kislányom mindkét bátyát babának hívja.
2013. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na hát azért nem ennyi a szókincs!:))

Van már baba, mama,tata, vau. Ezeket tudatosan mondja. Tehát ha meglát egy babás reklámot a tv-ben,akkor mondja,hogy baba. Ha megjön a mami, akkor mondja,hogy mama!

Csak ez az anya nem akar menni!:) Most meg,hogy néha apa is vagyok...Hát! :)

2013. márc. 1. 09:59
 5/13 anonim ***** válasza:

örülj az apának ,

engem,az anyját,az enyém ,sokáig csak nyanya-nak hívott,

2013. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ennyi a szókincse, hogy az anyát még talán nem tudja kimondani :) Úgy is felfoghatod, hogy milyen okos, hogy az apával állít párhuzamba(ti ketten vagytok a szülei), és nem autónak hív :D
2013. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ja! De lehetnék a vau-vau is!:) Ez igaz!

Jól van, nem azért kérdeztem ám, mert annyira zavar, csak hirtelen elgondolkodtam,hogy esetleg nem tudná,hogy ki is vagyok? :)

2013. márc. 1. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is apa voltam, aztán aka, csak utána lettem anya :) Nem kevert minket, csak ezt könnyebb volt kimondani.
2013. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ideig engem is apának szólított a kislányom. Most már javult a helyzet, már ava vagyok :-D
2013. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is csinálta ezt. Neki sokáig tartott, mire szépen kimondta az anyát. Voltam ana, anyanyanya, nyanya, utána már variálta: anya, anyuka, anyuci, anyucika. Egy időben akának hívott. Mikor a párom 1,5 hónapig munkanélküli volt, akkor mindkettőnket anyának hívott. Pár hónapja meg mindkettőnket apának szólított.


Nem benneteket kever, csak a szavakat, de szépen helyre kerül majd minden. Kicsi ő még, van még elég idő. Aztán egyszer csak elkezd beszélni, és azért rimánkodsz, hogy 1 percre maradjon csendben, mert nem hallod a saját gondolataidat. Én itt tartok a 2,5 éves fiammal. Folyton jár a szája, mindenről véleménye van és folyton megmondja a tuti frankót.

2013. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!