Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám miért alhatott...

3 hónapos babám miért alhatott ennyire nyugtalanul?

Figyelt kérdés
Kislányom éjszakai ébredései fokozatosan ritkultak,de elmúlt éjjel sokat forgolódott,nyugtalanul aludt,míg végül felébredt.nem sírt,de megetettem,alig evett,szóval biztos nem az éhség miatt ébredt fel,de evés után visszaaludt.mikor ilyen nyugtalan,de nem sír,jól teszem,hogy kiveszem az ágyból,vagy várjam meg,amíg magától visszaalszik?
2013. márc. 1. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
na ma nekünk is rettenetes volt az éjszaka, nem tudom mi volt a levegőben
2013. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig várok kb. 10 percet, ha addig nem alszik vissza, akkor felveszem, ringatom egy kicsit és lerakom. Ezt addig ismétlem, míg végül elalszik. 6 hós a lányom.
2013. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hideg front van :-)
2013. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NAyon sok mindentől lehet, lehet, hogy ez most egyszeri alkalom volt(front, "stresszesebb" nap...), de lehet, hogy már elkezdődött az a korszak, amikor megváltozik a "ritmusa". Olvasd el ezt a cikket, nayon találó(és még szórakoztató is:) ):

[link]

2013. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!