Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a foga? (kép)

Ez már a foga? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon béna vagyok, de az ínye már így néz ki 3 és fél hónapos kora óta a fiamnak és most 6 és fél hónapos. Az az 1db foga megvolt, ugyhogy nem tudom mihez viszonyítani. :(


[link]


2013. márc. 1. 13:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

ez nem egy csúnya afta, azájpenész? én nem fognak látom.

orvosnak mutattad?

2013. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor rossz a képminőség bocsánat:( Nem, nincs semmi ilyen problémája. 3 hónapja így néz ki, azthittem a fogacskája jön már felfelé végre.:(
2013. márc. 1. 14:01
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]


Itt sem látszik jobban?

2013. márc. 1. 14:03
 4/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom,de szerintem ez nem fog:(:(


Nektek az orvos nem szokta nézni, nem téged akarlak bántani,de ha megyünk a kötelező szurikra, az orvosunk, bár elég hanyag, de a meghllagatja, torkát, fogait megnézi, és ujonnan a kislányok nuniját is,mert sok volt a környéken msotanában akinek össze/le tapadt a kisajka:(

2013. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]


A meglévő foga mellett gondoltam fognak, azt a fehér "foltot", de nem akar feljönni. Az nem az még?

2013. márc. 1. 14:05
 6/22 anonim ***** válasza:
hat en ilyet meg nem lattam, lanyom egyik foga se nezett igy ki, eloszor en is holyagnak lattam, olyan mintha genny lenne az inye alatt. Az elso fog nala ugy jott ki, hogy csak egy pici potty volt ami feheritett, de mar csak akkor amikor kibujt
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja de, persze nézte, de mivel szurit kapott most a 6 hós kontrolon (külföld), annyira sírt, hogy kiment az eszemből megkérdezni a konkrétat, hogy az a foga-e. Csak annyit szólt rá, hogy "idő kell mire kijön neki", de semmi többet.
2013. márc. 1. 14:06
 8/22 anonim ***** válasza:
Az az 1 ott a foga? Mert egyébként azon kívül én nem látok mást!
2013. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de nem fognak néz ki,ráadásul az első fog nem is ott ( persze vannak ritkán kivételek) hanem mellette szokott kijönni...mutasd meg dokinak.
2013. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
bocsi, utolso kepen latni rendesen hogy mar van egy rendes foga :) de mellete en nem latok semmit se
2013. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!