Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt ilyen piros foltja a...

Volt ilyen piros foltja a kézhajlatba a babájánka?

Figyelt kérdés

Elöször úgy nézett ki mint ekcéma. Habár tudtam, hogy babáknál nincsen ekcéma a kézhajlatban. Nem is viszketett. Elöször úgy nézett ki mintha bepált volna. Kenegettem, de nem volt száraz. Aztán intenzívebb lett. Most kb 200Ft-os nagyságó és már sötét bordó és apró véresnek tünö pöttyök vannak benne. a hónaljába is elkezdödött neki.

Ma elvittem orvoshoz, de csak nézett nagyokat. Nem ekcéma és nem is gomba, ebbe biztos. Elmondta, hogyan kezeljem, most várunk 1 hetet hogy mi lesz és kenegetem amit mondott azzal.

Volt valaki babájánka ilyen foltja?


2013. márc. 1. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz vitted? Mert ha nem, szerintem vidd el oda.
2013. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekorvosunkhoz. Most adott egy krémet és felírt kortizolos krémet ha a sima cinkes krémtöl nem tünik el akkor kell a kortizolos, de azt csak 2-3 napig kenhetem. Szóval megvárjuk hogy mi lesz ezektöl. ha ettöl sem lesz jobb akkor beutal börgyógyászhoz.
2013. márc. 1. 15:35
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

"Most kb 200Ft-os nagyságó és már sötét bordó és apró véresnek tünö pöttyök vannak benne. a hónaljába is elkezdödött neki."


Ha nem tartanám kizártnak, azt mondanám, hogy ez a leírás alapján pestis.

2013. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd bőrgyógyászatra! Ha Bp-i vagy akkor a Heim Pálba. Nem akarok találgatni,mi lehet.. De ha sötétedik, lilásodik akkor elvileg gyógyul. A kisfiamnak volt valami fertőzése, neki test szerte jöttek piros foltok, pöttyök, amik napok múlva váltottak sötétre,- lilás pöttyösre. Én a szívrohamot kaptam, mert azt hittem rosszabbodik, de kiderült, hogy így gyógyult. Valami szteroidos krémet kapott 2-3 nap alatt elmúlt. Jobbulást!
2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pestis..naná.Sőt elsőre nekem a lepra jutott eszembe.

Lányomnál ugyanez volt a bal bokáján belül.Vittem én mindenhova aztán mindenki okosan hümmögött.Most kaptunk rá kikevert patikai krémet,elmúlt.

Jah és nem esett le a lába.

2013. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy napja kenem már a cinkes krémmel, de nem látok változást, habár a dokinéni szerint kell minimum 5 nap, és ha nincs változás akkor jön a kortizolos krém.
2013. márc. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!