Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero vagy Pampers? Miért?

Libero vagy Pampers? Miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egyértelműen a libero vált be, a pampers mindig átázott.
2013. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a kettő bejött, de ha választani kéne akkor inkább a Liberó, mert az vastagabb és több fér bele:)
2013. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem még tapasztalatom nincs, de kíváncsi vagyok, hogy ki mit ír, mert hamarosan eljön a pelusozás ideje :-) Sógornőmnek a libero egyáltalán nem vált be, azt mondta, hogy a kislánynak mindig kifojt a pisi belőle.
2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amíg kizárólag anyatejes volt,a fehér Pampers vált be legjobban,utána DM-est vettem nappalra,éjszakára pedig Libero,Pampers,vagy Huggies,amit éppen olcsóbban sikerült megvennem.Egyformán jók voltak.
2013. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk meg a Pampers jött be. Mert vékonyabb, mégsem folyt ki belőle a pisi.

Ki kell próbálni mind a kettőt és megtapasztalni, hogy nálatok melyik válik be jobban.


(Mi egyébként egy ideje már Pampers-ről váltottunk a DM-s Babylove-re, mert szerintem van olyan jó, mint a P. és olcsóbb.)

2013. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekunk a pampersen kivul minden bevalt :)
2013. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már Liberot is,Pamperst is(zöldet,narancssárgát,fehéret)végülis mindegyik jó volt(bár a zöld pampersből épp ma volt,hogy kifolyt a kaki).De egyetértek azzal,hogy a fehér Pampers a legjobb,persze a legdrágább is,de nekem a narancssárga is jó és az olcsóbb,ez ugyanannyi mint a DM-es.Én azt még nem próbáltam,de többtől hallottam,hogy jó.
2013. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem a fehér pampers sem vált be, azt akartam használni.
2013. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Huggiesról váltottam Liberora és szuper.Ez az új vékony formula nagyon jó.Puha és tényleg vékonyabb mint a többi. A pampers nekünk átázott.Pontosabban kifolyt a cucc oldalt.
2013. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mind a kettő bevált. Liberora semmi panaszom. Zöld Pampers is teljesen jó volt mindig, fehér Pampers is jó, de csak pár darabot próbáltam amit kaptam, még 1-es méretben, végül is semmi különbség nem volt nálam a sima Pampers és a fehér között. Mármint nedvszívásban és gumírozásban. A narancssárga Pampers csak 1 év alatt volt jó, a gyerekeim minél többet mozogtak, annál jobban kifolyt a cucc. Hátránya, hogy nem gumis a dereka.

Szóval szerintem a Libero és a zöld Pampers a legjobb. Amúgy igen, a DM-es Babylove is nagyon szuper, felér a márkás pelusokkal és még tudnék mondani klasszisokkal olcsóbb pelenkát, ami ugyanolyan jó, mint a Libero vagy a Pampers.

2013. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!