Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok babaolajat,...

Ti használtok babaolajat, hintőport és testápolót?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta a védőnő a babám születésekor,hogy nem kell használni(most már nem szoktak,mert hát ugye régebben minden fürdetés előtt beolajozni a hajlatokat,fürdés után hintőpor,nagyobbik lányomnál így csináltam),de azt mondta már nem kell,a hintőpor csak kiszárítja a bőrét.Nem is használom,se olaj,se hintőpor.Testápoló?
2013. márc. 1. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én semmi ilyet nem használok. Egyedül télre vettem neki, direkt hidegidőre való krémet az arcára.
2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Csak gyógyszertári fürdetőt és popsikrémet. (persze a köldökcsonkjára használtam annak idején hintőport és alkoholt)
2013. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
en hasznalok babaolajat,de furdes utan. hintoport egyaltalan nem. popsikremet csak ha piros a segge. testapolot pedig csak akkor ha kivan szaradva valahol a bore.
2013. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak gyógyszertári testápolót, ekcéma miatt.

A többi szerintem is felesleges.

2013. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Körömvirágos-kakaóvajas-vaníliás testápolót használok fürdés után + vettem nemrég egy argánolajos-homoktövises-körömvirágos arc- és ajakbalzsamot.

Pelenkázás után kamillás és cink-oxidos popsikrémet használok, mást nem.


Nekünk bőrgyógyász ajánlotta, mert a bolti dolgoktól (tusfürdő, krém, stb) kipattogott és viszketett. Innen szoktam beszerezni: [link] csak természetes összetevőkből áll és tök sokáig tart:) Finom illatuk van mindegyiknek, miután betestápolózom olyan mint egy csokitorta:)

2013. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fürdés elött gyógyszertári fürdetőkrém utána gyógyszertári testápolóval bekenem.használtam babaolajat de pikkelyesre száradt a bőre tőle.
2013. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én használok babolajat minden fürdés előtt, főképp a hajára teszek sokat a koszmó elkerülése érdekében. Hintőport is használok nem is keveset, mert valahol mindig bepállik a hurkái között. A nyakát napközben is be szoktam hinteni. Testápolót én is csak akkor használok, ha valahol kiszárad a bőre. 4 hónapos kislány anyukája
2013. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először én sem akartam ilyesmit használni, nekünk sem ajánlotta a védőnő. De ahogy hurkásodott, mindig bepirosodtak a hajlatai, főleg a nyakánál és a hónaljában, a fürdés előtti olajozás és fürdés utáni hintőporozás megoldotta a problémát. Most 1 éves, pár napja úgy döntöttem, hogy megpróbálom elhagyni a kencéket, mert mindenki azt mondja, hogy nem szabad ilyenekkel "terhelni" a bőrét, de megint nagyon csúnyán bepirosodott, ezért tegnap megint olajoztam és hintőporoztam, mára ismét hibátlan lett a bőre, úgyhogy én még egy jó darabig használni fogom az olajat és a hintőport.

Testápolót is használok, de azt csak most, hidegben, mert ilyenkor száraz a bőre.

2013. márc. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!