Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb, nem 1-2 hónapos...

Nagyobb, nem 1-2 hónapos babáknál, jobb időben is használtok szélvédőt a babakocsira?

Figyelt kérdés
Kislányom nemsokára 1 éves lesz, tegnap kint voltunk sétálni és mivel +10 fok volt, szél sem volt nem tettem szélvédőt a kocsira, csak egy takaró volt rajta. Két ismerős jött velem szembe, mindegyiknek nagyobb a babája mint az enyém (egyik 15 hónapos a másik 18) és mindkét kocsin fent volt a szélvédő, overáll rajtuk + még be voltak nyakig takarva. Ti is felszoktátok jó időben tenni a szélvédőt?
2013. febr. 26. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél, akkor én nem teszem fel a szélvédőt, 9 hónapos a fiam.
2013. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi az, nekem nincs olyanom.

Ha brutál szél van, akkor nem viszem sétálni.

Illetve az arcát be szoktam kenni krémmel, ha kicsit kifújja a szél.

Alapvetően élvezi a sétát, nem zavarja még a hópehely sem, ha az arcára hullik.

Nécsör baba :)

8 hós.

2013. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi az. Textilpelust szoktam nagyobb szélben felcsipeszezni, ha épp van nálam.
2013. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs szélvédőm.

Picit nagyobb szélben és nagy hidegben egy takarót tettem a babakocsira, hogy ne érje közvetlen az arcocskáját.

Orkán erejű szélben nem viszem ki.

2013. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lábzsákra gondolsz? Ilyen időben szerintem arra már semmi szükség. Pláne overáll, meg még nyakig betakarva... szegény gyerekek.

Nekem nagyobb gyerekeim vannak, ovisok, de én is találkozom hasonló helyzetekkel. Ma pl. mindkét gyerekem tavaszi kabátban (persze kicsit aláöltöztetve), vékony sapkában ment oviba (nem fáztak, pedig a lányom eléggé fázós), de láttam több gyereket az oviban, akiket overállból, vastag téli sapkából hámoztak ki a szüleik.

2013. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!