Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli kisfiatoknak van...

1 év körüli kisfiatoknak van olyan játéka ami hoszabb ideig is leköti vagy nagyon szereti? Ha igen miaz?

Figyelt kérdés
Már minden játékot un és szeretnék venni neki valamit csak nincsen ötletem. Segitenétek!?

2013. márc. 1. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát, nekünk nagyon egyszerű kedvenc játékunk van, a pici pattogós labda. Elgurítja, imád utána mászni, megy, mint a rakéta:)) Aztán ha megtalálta, újból eldobja, és élvezi, ahogy hangosan pattog. A másik a nagydarabos legó. Azt még most csak pakolgatja ki-be a vödörből.
2013. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Építőkocka és a formabedobós teknős az gurul is így tudja húzni-tolni.Ja meg a mobilja az egy régi típus de a csengőhangokat sokáig szereti hallgatni meg nyomogatni össze-vissza.
2013. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cumirögzítő madzaggal és annak kapocsával sokszor elvan újra és újra, pedig sok különféle játéka van, mégis ezt szereti. :)
2013. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként ő is mindent hamar megun. Mi nagy méretű dömpert vettünk a szülinapjára (de még nem kapta meg), amire ránehezedhet, tologathatja. Gondoltuk, ez teljesen más izmokat, agyrészeket mozgat meg, hátha leköti egy ideig. Ha sikere lesz, szívesen megírom.
2013. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szaisztok! Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az én kisfiamnak is nemsokára lesz az első szülinapja. Én is gondolkodtam dömperen, tetszett neki a tesóm kisfiának van.

Ő is nagyon jol el van a labdával is. De nem sokáig. Viszont a fiók kirámolása a fürdőben egész sokáig leköti.

Ma reggel a betéteket meg a tamponokat dobálta kifelé, nagy elégedetten.

2013. márc. 4. 13:31
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Örökmozgó gyerkeim vannak, ami huzamosabb ideig leköti őket, az a bújócska, fogócska, meg ha lóbálom őket.

Semmi más nem köti le őket 5 percnél tovább.

Múltkor találtak egy doboz kazettát, azt pakolászták, negyed órán keresztül. Nem akartam elhinni, hogy ennyi ideig ugyanazzal játszanak.

Nincsenek tonnaszámra elárasztva játékokkal, de van sokféle. Mindenfélével játszanak, de csak rövid ideig.

2013. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
enyemet barmi lekoti ,ha van valaki melette aki jatszik vele. egyedul nemnagyon van el semmivel ,esetleg a labdaval
2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!