Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzeléket szeretnek a...

Milyen főzeléket szeretnek a babák legjobban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
a gyümölcsöt elfogadja, de sem a sárgarépa sem a krumpli,sem brokkoli nem jön be neki. hogy próbálkozzak még?
2009. szept. 11. 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:

sütőtök!

azt minden baba szereti (állítólag) :))))

mennyi idős?

mert az én válogatós babám a tököt is szereti :)

2009. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos. 2x próbáltam a sütőtököt,meg is ette,de fájt a hasa tőle. mikor próbálkozzak megint szerinted?
2009. szept. 11. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem pár hét után próbálkozhatsz.

ha 5 hónapos, akkor már spenótot is próbálhatsz :) azt is szokták szeretni.

2009. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a cukkini-krumpli főzeléket szereti nagyon.
2009. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha a krumplihoz édes gyümölcsöt keversz akkor sem eszi meg? Pl.őszibarack-krumpli, vagy ami még jobb banán-krumpli. Az enyém minden megeszik, de szerintem ha a kedvenc gyümijeit kevered azzal amit nem szeret, talán sikerrel jársz.
2009. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6 hónapos lányom a céklát szereti legjobban, krumplival vagy rizzsel turmixolom pépesre neki:) A sütőtököt nem eszi meg:(

Én minden zöldséget először úgy kezdtem, hogy pici tápszerrel kevertem össze, hogy legyen benne ismerős íz (tápszeres a picur), aztán elhagytam a tápszert és maradt a sima zöldség:)

2009. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!