Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek már megőrülünk a...

Mi tegyek már megőrülünk a kislányunktól?

Figyelt kérdés

Mit tesztek ti a nagyon hisztis semmi nem jó neki ,gyerkőccel??

7 hónapos a kislányunk és mióta megszületett iszonyatos ,mindenért hisztizik ,semmi nem jó neki, nincs el a kiságyban csak talán 30 percig,kaja után még ki sem veszem a cumisüveget a szájából már visít!!

Olyan mintha még éhes lenne ,de nem hiszem hogy 230 ml táp után éhes lenne ,igen jó sulyban van kisasszony ,született 3600grmal ,7 hósan 8400 gr volt,szép kis husis baba!!

Imádjuk de ezzel a állandó sírással már nagyon sok napunkat megkeserített!!

olyankor megkínáljuk vízzel vagy teával és minden ok, megnyugszik ,de 30 perc mulva megunja a játszást és jön megint a hiszti!!

Lehet ez mind a fogzás miatt?

Vagy nem tudom !

Egészséges nincs baja!


2013. márc. 2. 23:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Édes istenem ne viccelj már !!!!!

Egy 7 hónaapssal szerinted mit kezd!!!!

Neked tuti nincs gyereked

2013. márc. 2. 23:23
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
7 HÓNAPOS? Ez bőven nem hiszti (az majd 1-1.5 évesen jön...), ahogy ezelőtt sem volt az. Nem is az a dolga még, hogy egyedül ellegyen. Szerintem kicsit több testközelségre vágyik (ami ugyanolyan elemi igény, mint az evés!), ráadásul jöhet a foga, ami még nehezebbé teszi a helyzetet.
2013. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen egész nap szinte kézben van pont emiatt.
2013. márc. 2. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyugtathatlak, most indul be a mozgásfejlődése komolyabban, ha ezt felfedezi, minden érdekesebb lesz az öleteknél :)
2013. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mirol beszelsz,mi is egy ilyen gyerkocot kaptunk:-)A jo hir,hogy nalunk rengeteget valtozott a helyzet,miota elindult a fiam,jon-megy felfedez,de meg mindig vannak napjai,amikor csak az a jo,ha belem csimpaszkodik vagy ul az olembe szinte egesz nap.Amugy nekem senki nem hitte el,de az enyem mar 6 hetesen tudott 'unatkozni',amint fogtuk,foglalkoztunk vele,minden rendben volt.Ok tobb testkozelseget,figyelmet,babusgatast igenyelnek,tudom nehez,egesz nap nem toltheted minden perced vele,de tenyleg jobb lesz,ha majd elindul.Addig is kitartas;-)
2013. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igényli a törődést, ez még közel sem a hiszti. Majd olyan 1-2 éves korában már fog jönni a fejfogás nektek. Meg még 3 évesen is kell majd a hisztire számítani.

Ez ami mostvan még semmi, ha ezt nem bírod akkor hogy fogod a továbbiakat? Akkor lesz majd kemény ha már visszafog beszélni, és követelni fog mindent, nekiáll majd hisztizni, és még kitudja hogy mi lesz.

A fogzás miatt is lehet ez.

Én lányom most 4 éves, már elvan, de 1,5 éves korától kezdve majdnem 3 éves koráig minden napos volt a hiszti, a csapdosás a verekedés, Az volt a kemény amikor kimentünk a játszótérre, és a másik gyerek játszott az ő játékával erre a lányom nekiállt sírni, óbégatni majd lekevert egy hatalmasat a gyereknek. És ez rendszeresen volt, plusz amikor nem kapta meg azt amit akart, és az utcán hisztizett, elcsavargott tőlem, a földhöz vágta magát, na az volt a kemény. Ami most van nálatok én azt úgy visszasírnám, ez még semmi szinte, többet kell vele lenni és ennyi.

2013. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is üdv a klubban:)

Kisfiam születésétől (7 hónapos koráig)fogva durva hasfájós volt,ezért sokat volt ölben,babakocsiból kivéve stb.Ezt ő pl megszokta és rengeteget bőg ha nem úgy van ahogy eddig.2 hónap alatt sikerült elérnem azt,hogy kb30 percet el van a babakocsiban.pl. utazást autóban végig üvölti plussz elég hasonlókat csinál mint a lányod:)

Viszont nálunk volt olyan,hogy új ételtől fájt a hasa amit nem is sejtettem és azért vergődött ahogy a foga miatt is.

Én még a mai napig azon gondolkozok,hogy ez a viselkedés a hasfájás/fogfájásnak tudható be vagy a gyerek habitusa ilyen.

Én amit csinálok olyankor pl. énekelek,bekapcsolok neki zenét akár táncolok is,de amikor pl. a cumisüveg miatt üvölt mint a Te lányod akkor ráhagyom egy idő után elcsendesedik.Rengeteg türelem kell ilyenkor,ami már sajnos nekem is fogyóban.

Remélem értelmesen irtam le a dolgokat,mert már az egyik szemem csukva van a fáradtságtól:)

2013. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni,hogy igen kb 30%-al csökkent a sirások száma amióta mászik,áll,ül,tehát közlekedik.Most 9 hónapos.Utolsó voltam.
2013. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a normális válaszokat !!

Van már egy fiam 4,5 éves nahát ég és föld ő soha nem volt hisztis de komoolyan!

Oké a felső 4 foga jön egyszerre ,de igen bizony amióta megszületett ordít mindenért, azt szoktuk mondani olyan édes imáád ordítani!!!

2013. márc. 2. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is lassan 7 hónapos lesz a kislányunk és ugyan ő nagyon jó baba, de van, hogy kora este fele rájön a sírás és nehéz megnyugtatni! Szerintem ez fogzás lesz. Akkor is sír, ha álmos és se a kezünkben, se az ágyában nem tud elaludni mégsem, olyankor letesszük a játszószőnyegére és van, hogy elalszik játék közben. Olyankor, amikor sírós kedvében van, próbáljátok játékokkal lefoglalni. Nálunk legalábbis beválik.
2013. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!