Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek már megőrülünk a...

Mi tegyek már megőrülünk a kislányunktól?

Figyelt kérdés

Mit tesztek ti a nagyon hisztis semmi nem jó neki ,gyerkőccel??

7 hónapos a kislányunk és mióta megszületett iszonyatos ,mindenért hisztizik ,semmi nem jó neki, nincs el a kiságyban csak talán 30 percig,kaja után még ki sem veszem a cumisüveget a szájából már visít!!

Olyan mintha még éhes lenne ,de nem hiszem hogy 230 ml táp után éhes lenne ,igen jó sulyban van kisasszony ,született 3600grmal ,7 hósan 8400 gr volt,szép kis husis baba!!

Imádjuk de ezzel a állandó sírással már nagyon sok napunkat megkeserített!!

olyankor megkínáljuk vízzel vagy teával és minden ok, megnyugszik ,de 30 perc mulva megunja a játszást és jön megint a hiszti!!

Lehet ez mind a fogzás miatt?

Vagy nem tudom !

Egészséges nincs baja!


2013. márc. 2. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia, enyém is 7 hós, hisztis, erre nincs jobb szó, sokszor már teljesen kivagyok! Neked kúszik v mászik már a babád?
2013. márc. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Eszik mást is a tápszeren kívül? Az én fiam igaz, hosszú baba, de ugyyanúgy 8 és fél kiló, 7 hós, mint a zied. Nálunk kiderült, nem lakott jól, ezért volt nyűgös folyton. Most reggel tápszer, tízórai tejpép+ gyümölcs, tejpép is 180 ml vízből, gyümölcs egy olyan fél bébiételes üveg, ebédre vagy zöldség krumplival, vagy mellé húsi is, utána van, hogy kap baba pudingot/joghurtot, utána uzsira is tejpép, ha még éhes, kap valamit, puding, gyümölcs, vacsira tápszer. 2-3 óránként eszik. De azóta jól alszik éjjel, nem kel fél óránként fel, napközben is elvan.

Szerintem maga a tápszer nem elég neki már. Lehetne sűríteni sinlac/ sinemillel, hátha.

2013. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na akkor nem csak én járok ugyan ebben a cipőben KISLÁNYOM(én nemtudom csak a lányok ilyenek)reggeltől,estíg ordit.ha fogom,ha meni akarok vele valahova.mostmár ha etetem akor is csak órdit.én is fogzásra gyanakszom de ugy képzeld el adok neki kúpot bekenem az inyét és csak ordít!néha már nem tudom mi a fenét kéne csinálni(házimunka akor van ha párom hazajön)ajánloták a levegön sétát hát egész utat orditja igy kézbe viszük ez marhajó séta!ja és minálunk nem h.30percet 10perces az alvás aztán orákhoszákig orditás.ha netán elmegyünk rokonokhoz ordit egész otlét alat rá se lehet nézni föleg hozá szolni és lóg a kezembe fel alá járkálok vele.nemtudom mikor növi ki de születése ota ez megy
2013. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Csajszink 6 hónapos korától ül, és most kb 4 napja álldogál mindere fel!!

Annyira édes és ügyes a fiam csak 8 hósan kezdett el egyedül ülni!!

2013. márc. 3. 11:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!