Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják ez a gyerek...

Miért mondják ez a gyerek anyás lesz nagyon?

Figyelt kérdés
Mostanába amikor megyünk valakihez(minden héten megyünk nagyihoz, dédihez , gyerekes barátnőhöz)elég sokat lóg rajtam a fiam,14 hónapos. Azt hiszem unatkozik vagy úgy néz ki alig várja menjünk már ki az utcára. Mostanába jönnek a fogai sorba + meg is fázott. Nem lehet hogy csak ezért bújósabb? Megkaptam ma a déditől ez a gyerek nagyon anyás lesz! De hát milyen legyen? Én vagyok vele egész nap... Otthon tök jól elvan, ha el kell mennem otthonról és vigyáz rá valaki kicsit szontyi lesz de utána elvan...
2009. szept. 11. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
minden gyerek ilyen ebben a korban, ez természetes, és az is hogy ezt mondják, mert mindig ezt mondják, ez olyan hízelgésféle szerintem. Nekem mindig hízik a májam ha ezt mondják :-)
2009. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!