Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan miért mondják, hogy...

Sokan miért mondják, hogy hány hónapos a gyerek? Miért nem években beszélnek?

Figyelt kérdés
Az még oké, ha néhány hónapos, de amikor már egy éven felüli, akkor miért kell még azt mondtani, hogy pl. 23 hós, miért nem lehet, hogy 2 éves? Most láttam, hogy valaki, azt írta, hogy 32 hónapos.... Van egy olyan érzésem, hogy még kisbabának akarják látni a gyereket, mert aki már "éves" az már nagy.
2010. jún. 26. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
ez nekem is feltünt és ezt én se értem!nekem 10hónapos a babám,de rá még nem tudok évet mondani ugye,de nem is fogom hónapokban mondani ha már vagy 2éves lesz!én is láttam olyat aki 26hónaposnak írta a több,mint 2éves gyerekét és nem értem,h ezt miért kell!miért nem lehet azt írni,h 2éves?!talán úgy cukibban hangzik:-)
2010. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Ezt en sem ertettem meg soha... eggyetertek veled kedves kerdezo:D es velemenyem szerint sokszor kicsit idegessito mikor PL: 26 honapos....haaaat...rohej..na mindegy:)

pusz!

2010. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Most latom hogy az elottem levo valaszolo is a 26 honapot irta:D hogy mennnyire egyforman gondolkodunk:) elkepeszto:)
2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Én a hetekkel voltam így, hogy pl. 13 hetes. Én elvesztettem a fonalat az első hónap után. Én hónapokat mondok, most lesz 5 hós a babám, de hogy hány hetes, nem tudom. Biztos szeret számolgatni, vagy ráér, aki így mondja.
2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Ezt én sem értem. 2 éves korig még okés, de utána már nem értem.

A másik, hogy a 2 éves gyerekkel kapcsolatos kérdések mit keresnek a "babák" kategóriában. A csecsemőkor 1 éves korig tart, ekkor kezdődik a kisgyermekkor.

2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
jha bocs a 20:08as voltam
2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Fejlődés szempontjából szerintem 2 éves korig fontosak a hónapok.

Pl: Ha 18 hónapos korában még nem jár,... vagy hogy 20 hónaposan jön a lányom 19. és 20. tejfoga.

Utána már nekem sem érthető, de ez olyan elhanyagolható dolog, hogy kár ebbe belekötni. Írja mki úgy, ahogy jónak látja!

További szép estét:

egy 20 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert még sokat jelentenek a hónapok.Egy hónap alatt is rengeteget fejlődnek.Egy 15hónapos első évéhez képest sokkal több mindent tud.Tehát jelentőségük van még a hónapoknak.
2010. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok.Én is hónapokban számolok,de nem szeretném örökké kisbabának látni,sőt már ugy örülök,hogy ilyen nagylány.15hónapos kislány anyukája
2010. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

A kisfiam 3 hónapos lesz de hirtelen puppom sincs hány hetes.

Szóval pláne nem értem miért kell hónapokban írni egy 2 éves gyerek korát...


De aki így használja,igazán elmondhatná.

2010. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!