Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának fülbevaló?

Fiú babának fülbevaló?

Figyelt kérdés
van aki babájának van?
2013. márc. 3. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az nem normalis....
2013. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Nagyobb fiúnak sem. Majd felnőttkorában eldönti akar-e. Amúgy mi köze ennek a szoptatás témakörhöz?
2013. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp.
2013. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott, én is úgy vagyok vele, ha majd felnő eldönti. Óvodában és iskolában általában nem is hordanak a fiúk fülbevalót, barátnőm gyerekei ahova iskolába járnak, hogy benne van a háziszabályzatban, hogy fiúknak tilos a fülbevaló, de szerintem óvodában sem engedik. Most beletennéd, megszokná, aztán meg sírna, miért nem hordhatja, ha megy oviba.
2013. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik kislanynak sincs ,csak ha o akar oviskoraba ,nemhogy kisfiunak ... szerintem ezzel csak a gyerek lenne buntetve,jaja,majd a kisfiu felnott koraba eldonti h akar e ,a fulbevalo nemkisfiunak valo szerintem....
2013. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
fiam van, nem lesz fülbevalója (majd maximum ha ő akarja és nagy lesz), mint ahogy tetoválást sem csináltatok neki gyerekként :)
2013. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!