Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici lánynak ki legyen fúrva...

Pici lánynak ki legyen fúrva a füle?

Figyelt kérdés

Vitaindító kérdés :) Meg szeretném nézni, hányan értenek egyet ezzel és hányan ellenzik, kíváncsi vagyok, melyik táborban vannak többen. Ha lehet, indoklással együtt, miért jó illetve miért rossz kifúratni a fülét.

Aztán majd leírom én is, nekem mi a véleményem.



2013. febr. 2. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Szerintem is mindenki maga dönti el! Én kilövettem a lányomnak eddig meg sem fordult a fejemben,hogy nem kellett volna! nekem ez természetes,hogy kislánynak van! Amúgy is akarná mihelyt látná másokon!
2013. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
2 éves volt mikor lövettem(ugy gondoltam ne maradjon ki.a.sorbol)aztan.elhagyta a fülbevalot,be forrt a lyuk,ujra kellett lovetni.3 evesen.Na annyira elrémült hogy a fülbevalot nem engedi kicserelni...Alvaskor sem.Egyböl megébred.Szerintem.aranyos a fülbevalo.De rá ér kisiskolas koraban is.
2013. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 petera6 ***** válasza:
83%
Nekem egyelőre elméleti csak a kérdés, de nem lövetném. Nem tetszik egész egyszerűen. És feleslegesnek is tartom egy pici lánynak. Ahogy majd ő szeretné, már mehetne is lyukasztani.
2013. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

az én lányom 6 hónapos volt mikor lövettem.

én úgy gondolom,úgy kislány a kislány ha van szép fülbevalója.ez az én véleményem.

2013. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem rakattam fülbevalót a kislányom fülébe, és egészen addig nem is fogok, amíg Ő maga nem kéri. Miért? Nem tudom konkrétan megindokolni, így érzem helyesnek.
2013. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Kislányomnak meg a kórházban belőtték, en azért szerettem volna, mert így megszokja. A 2 szobatarsam szintén lányuk született es ők is fulbevalosan vitték haza lányokat!
2013. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha hamar kifúratod neki, akkor nem fog emlékezni rá. (Én pl. emlékszem a sajátomra, de annyira azért nem volt szörnyű, kb. 7 évesen lett kifúrva). De lényegében mindegy, mindkét verziónak van előnye-hátránya. Ha újszülöttként ki van naki fúrva akkor pedig mindig kell fülbevalót hordania, hogy ne nőjön vissza. Ami viszont azért pici fülbevaló esetén is lehet veszélyes, pl. beleakad valamibe játszóterezéskor.
2013. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Megint én. Fiam van, de azt hiszem inkább a nem felé hajlok. (több érv van azon az oldalon, bár nem lenne központi kérdés)
2013. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Én 15 hónaposomnak lövettem ki blomdahl baba fülbevalóval.

déditől pénzt kapott karácsonyra és úgy gondoltam ez maradandó ajándék lesz.

Nagyon kis pici és egyszerű ,de mégis nagyon szép. Én rosszul vagyok az "öklömnyi" fukszoktól egy babán.

Nagyon örülök,jó döntés volt.

Szerintem nem vita kérdés.aki szeretné az azt nézze meg mivel fogja.Aki meg nem annak meg nem kérdés.

2013. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Én nem fúratnám ki, mert kiskorában még semmi jelentősége, amíg csecsemő addig megvan a veszélye hogy megtalálja és húzgálja, piszkálja, nagyobb korban pedig viháncolás közben kitéphetik egymásnak, sajnos volt egy osztálytársam aki így járt. Én azt mondtanám hogy ha már nagyobb lesz és elkezd ékszert hordani és szeretne, akkor is ki lehet fúrni, nekem is csak 26 évesen jutott eszembe, nem volt ebből semmi hátrányom.
2013. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!