Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha együtt alszom a babával,...

Ha együtt alszom a babával, az konkrétan azt jelenti, hogy folyamatosan szoptatom?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányomat a hajnali órákban szoktam magam mellé venni, de onnantól kezdve szinte le sem csatlakozik a ciciről, csak úgy hajlandó aludni. Normális ez így?
2008. jún. 8. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyesek szerint csak így normális, de később ebből gondok lehetnek. Én is volt, hogy elaludtam szoptatás közben amikor még éjjel is kellett (igaz, az én fiam csak 1 hónapos koráig szopott éjjel), de hamar véget vetettem ennek, mert utána nem lehetett normálisan aludni, legalább is én csak úgy alszom normálisan, ha közben forgolódhatok, meg amúgy is hátfájós vagyok, szóval inkább figyeltem rá, hogy ne aludjak el se én, se a fiam szopi közben, és amikor végzett, visszatettem az ágyba.
2008. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Szerintem sem kell egy gyerekkel sem együttaludni,se folyamatosan szoptatni.Ha éhes hamar jóllakik,ha meg komfort szopi kell,arra ott a cumi.Véleményem szerint ugyanis ezt pont gyerekek számára találták ki,és ha megnyugtatja szerintem lehet használni.Én a 3-ik babát várom,mindkettőnél használtam,használok cumit is,cumisüveget is,és hülyeség az,hogy akkor nem szopik rendesen.Sőt,régen az ellenkezőjét állították,meg most is a koraszülötteknél,hogy fejleszti a szopóreflexet.

Hát nem tudom,nekünk nem ártott az biztos,adok a most születendő babámnak is ha igényli.És ugyanúgy a saját szobájában a saját ágyikójában altatom,ahogy a többi gyerkőcmet.Szerintem így tud mindenki nyugodtan aludni,a gyerekeknek is ez a legjobb.

2008. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
teljesen normális. Nálam is így van. Mindenki mondja, hogy ez nem oké, de ellenben mindenki csodálkozik, hogy babám mindig mosolyog, szinte sosem sír..Ne hallgass senkire, csak magadra!
2008. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!