Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem kaptam most meg a...

Miért nem kaptam most meg a gyest a csp-vel együtt, ahogy máskor is? 22 hónapja kapom folyamatosan.

Figyelt kérdés
minden hónapban együtt utalták, most csak csp jött, nem volt gyedem, úgyhogy semmilyen változás nem történt.
2011. aug. 10. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket csak ők tudják megmondani neked.
2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

két hónapja kb küldtek szét egy levelet akkor ha azt nem küldted vissza - nem nyilatkoztál hogy nem dolgozol - akkor autoomatikusan visszatartják.


írj egy levelet nekik - mák-nak- hogy nincs munkaviszonod a gyes alatt név anyja neve taj szám és elbírálás után két hét múlva megkapod a gyest.


én se kaptam pont kórházban voltam úgy hívtam őket ott mondta a hölgy hogy sokan hívják moostanában őket ezért.

2011. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen levelet :( Akkor felhívom őket , köszönöm!
2011. aug. 10. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a postás hozza, és általában ugyanazon a napon, vagy rákövetkező nap meg kapom mindkettőt.

A családit múlt hét csütörtökön hozta, a gyed-et pedig csak ma, majdnem egy hét csúszással. Gőzöm nincs miért alakult így, már én is meg voltam ijedve.

Sikerült érdeklődnöd, nálad mi a gubanc?

2011. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off

Én nem kaptam ilyen levelet!

2011. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:00

levelet nem kaptam, de csp-t is, és gyest is igen, megkaptam rendesen

2011. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, kiderült , hogy egy ezer éves címemre küldték a levelet, amit vissza kellett volna küldeni. Úgyhogy most írnom kell nekik, és akkor küldik a pénzt!
2011. aug. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!